Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo виповнилося 107 років: особливі святкування на вихідні дні


Починаючи з п’ятниці 23 червня, незвичайні заходи допомогли відзначити найкращим чином 107-річний ювілей Alfa Romeo, який проходила протягом всього уїк-енду під гаслом пристрасті до чотирьох коліс. У п’ятницю після обіду 60 власників Alfa Romeo 4C зібралися в Модені, і відправились на екскурсію по заводу Модени, після чого наступного дня відчули захоплюючі емоції треків гоночної траси Варано де Мелегарі: цілих два дні повного занурення в світ самої спортивної моделі Alfa Romeo. В суботу 24 та неділю 25 червня, музей історії в Арезе – «Машина часу» – відкрив двері всім шанувальникам, щоб відзначити 107-річну річницю Alfa Romeo серією спеціальних заходів. Це було не просто торжество, а скоріше зустріч з домінантою креативності, хвилювання та вдячності за унікальне історичне надбання.

Центром подій став Музей історії, заснований в 1976 році і знову відкритий для відвідувачів в 2015 році після капітального ремонту та реконструкції. У ньому розміщуються найважливіші автомобілі з історичної колекції Alfa Romeo і демонструється 107-річна історія бренду з описом сміливих досягнень, автомобілів, технологій і стилю

У той же час відвідувачі змогли помилуватися «вживу» роботою дизайнерів Центру стилю FCA, які працюють в Музеї – постійному джерелі натхнення для творців нових автомобілів.
Як на будь-якому святі обов’язково був присутній момент гри і розваги: «Гран-прі Альфа Ромео». У розпорядженні відвідувачів різного віку протягом усього уїк-енду була 6-смугова траса з радіокерованими моделями, звичайно ж з логотипом бренду Alfa Romeo. Коментатор, електронне табло, гоночні сесії та hot lap: все, що потрібно для змагань, якими  могли насолодитися нинішні і майбутні альфісти.

Більше того, у той самий вихідний скудерія Дель Портелло представитла проект «Формула Альфа» для міжнародного чемпіонату для автомобілів Formula Alfa, Europa Boxer та Formula 3 з двигунами Alfa Romeo, побудованими в період з 1979 по 1994 рік, який відбудеться в 2018 році. У той же час, на трасі Vallelunga Circuit відбувся видатний збір історичних клубів Alfa Romeo.

170621_Alfa-Romeo_24-giugno_slider_01_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті