Alfa Romeo Logo

Models

Алессандро Чінеллі приєднується до Alfa Romeo Racing в якості керівника відділу аеродинаміки


Хінвіл 30 липня 2019 року. Sauber Motorsport AG, яка управляє гоночною командою Alfa Romeo Racing на чемпіонаті світу Формули-1, призначає Алессандро Чінеллі на посаду глави відділу аеродинаміки, де він змінить нового технічного директора Жана Моншо.

Алессандро переходить до Alfa Romeo Racing з скудерії Ferrari, де він очолював Aero Experimental Group і займав різні інші посади в відділі аеродинаміки протягом 17-річного перебування в команді.

Після свого призначення Алессандро почне роботу в Sauber Motorsport 19 серпня.

Фредерік Васер, директор команди Alfa Romeo Racing та генеральний директор Sauber Motorsport AG:
«Я радий вітати Алессандро в Sauber Motorsport і Alfa Romeo Racing. Він приєднується до сильного колективу з аеродинаміки, і ми дуже хочемо, щоб вони продовжили хорошу роботу, яка була зроблена до сих пір. Недавні призначення показують, як ми продовжуємо зміцнювати наші структури і являють собою еволюцію, а не революцію системи, яка допомогла нам домогтися прогресу в останні роки».


Алессандро Чінеллі, новий керівник відділу аеродинаміки Alfa Romeo Racing:
«Я дійсно схвильований своїм призначенням в Sauber Motorsport і з нетерпінням чекаю можливості очолити надзвичайно талановиту групу людей в якості глави відділу аеродинаміки. Я приєднуюся до цієї молодій команді, щоб вирішувати завдання на вже побудованій міцній основі і допомогти показувати хороші результати на трасі. Я впевнений, що ми зможемо продовжити роботу в правильному напрямку і домогтися для команди ще більших успіхів».

190730_AR-Racing_Alessandro-Cinelli_01_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті