Alfa Romeo Logo

Models

300-а гонка Кімі


300. Мало хто з гонщиків в історії Формули-1 коли-небудь досягав таких запаморочливих висот з точки зору участі в гонках, і на наступних вихідних це стане важливою віхою для самого нашого Кімі Райкконена. Дійсно, він сказав знамениту фразу: «ВОДІННЯ – ЦЕ ЄДИНЕ, ЩО МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ В ФОРМУЛУ 1», тому можна з упевненістю сказати, що цифри для нього нічого не значать.. Також не чекайте пам’ятного шолома. «ВІН ЗАХИЩАЄ МОЮ ГОЛОВУ», ось і все – як тут не погодитися? І якби Формула-1 організувала спеціальне святкування в сітці перед гонкою, то, ми можемо тільки сподіватися, що це не вступить в протиріччя з Кімі

 

ВІН ТУТ НЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ДОГОДИТИ ПУБЛІЦІ, ВІН ТУТ, ЩОБ ЗРОБИТИ ВСЕ, ЩО ВІД НЬОГО ЗАЛЕЖИТЬ.

З моменту свого дебюту (в Sauber) в Австралії в 2001 році Кімі Райкконен став одним із знакових персонажів Формули-1. Переможець 21 гонки, він може заявити, що 19 років в спорті (з короткою дворічною перервою) не змінили його … але правда в тому, що так. Рожевощокий хлопець, який потряс Мельбурн майже два десятиліття тому, мало не пропустивши свій перший старт в гонках, тому що задрімав в гаражі, тепер є чемпіоном світу і гордим сім’янином, чоловіком Мінтту і батьком Робіна і Ріанни. Професійно він насолоджується своїм водінням на Alfa Romeo Racing як розслаблений, щасливий водій, який робить те, що він робить краще за все.

Час і досвід змінюють людей. Але сутність Кімі ніколи не змінюється. Звичайно, ми ніколи не будемо намагатися зробити це – намагатися змінити Кімі, щоб він відповідав формі, даремне заняття.

 

МИ ПРОСТО ДАМО ЙОМУ СПОКІЙ. ВІН ЗНАЄ, ЩО ВІН РОБИТЬ.

Фредерік Вассер, керівник команди Alfa Romeo Racing і генеральний директор Sauber Motorsport AG: «Тести на минулому тижні в Барселоні були багатообіцяючими, і я впевнений, що ми повернулися в потрібну колію і знову йдемо в правильному напрямку. Цікаво дивитися, як команди, які борються за позиції в центрі поля, насилу домагаються якої-небудь послідовності в своїх показниках. Кожна траса – це новий старт, особливо коли шини мають працювати – і іноді ви підходите правильно, а іноді помиляєтеся. Наш спад залишився позаду і ми стали сильнішими перед вихідними в Монако».

Кімі Райкконен (машина номер 7)): «Всі говорять про мою 300-у гонку, але мене більше цікавлять наші показники. Тест в Барселоні був важливий для нас, щоб краще зрозуміти наші проблеми, але я, чесно кажучи, не знаю, наскільки добре наша машина підходить для вулиць в Монако».

Антоніо Джовінацці (машина номер 99): «Минулого тижня Alfa Romeo запросила мене на Мілле Мілья, і це нагадало мені про неймовірну пристрастьі Alfa до автомобілів і автоспорту, особливо якщо ти італійський пілот. На жаль, мій старт сезону з Alfa Romeo Racing був не таким, як очікувалося, але я не буду розслаблятися і буду старанно працювати, і я впевнений, що все зміниться і успіх прийде – сподіваюся, вже в Монако».

190522_Alfa-Romeo_300-times-Kimi_01_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті