Alfa Romeo Logo

Models

2018 Формула 1 Heineken Гран-Прі Канади – Гонка – неділя


Alfa Romeo Sauber F1 Team знову набирає очки завдяки Шарлю Леклерку

Погода: сонячна і суха, повітря 20-21°C, траса 33-42°C

Команда Alfa Romeo Sauber F1 провела з позитивом уїк-енд на Гран-прі Канади 2018 з одним автомобілем, який вів Чарльз Леклерк, завершивши гонку в першій десятці, і другим автомобілем з Маркусом Ерікссоном в топ 15. Обидва гонщики показали високу продуктивність і непогано впоралися з управлінням своїми шинами на вимогливій трасі Жиль Вільньов. Після кваліфікації в P13 (Q2) в суботу Шарль Леклерк рівно пройшов всю гонку і просунувся вперед, в кінцевому рахунку закінчивши в P10 і отримавши ще одне очко для команди Alfa Romeo Sauber F1. Маркус Ерікссон також виконав гарну роботу і просунувся під час гонки, фінішувавши в P15, незважаючи на те, що в першій частині гонки йому довелося втратити темп через рух у великій групі. Команда Alfa Romeo Sauber F1 в даний час займає 9-е місце в чемпіонаті конструкторів, при цьому Шарль Леклерк йде в P14, а Маркус Ерікссон в P17 на чемпіонаті водіїв. Команда з нетерпінням чекає майбутніх перегонів з посиленою мотивацією і впевненістю після успішного уїк-енду в Монреалі.

Маркус Ерікссон (машина номер 9):
C37 (шасі 03/Ferrari)
Результат: 15-й. Почав на ультрам’яких шинах, після 1 кола перейшов на суперм’які шини
«Для мене це була досить складна гонка. У першій половині гонки я боровся, йдучи за іншими автомобілями і трохи втратив час. Друга половина була більш вдалою, ми добре впоралися з тим, щоб шини протрималися до кінця гонки, що є плюсом. Результат розчаровує, і ми повинні працювати над поліпшенням кваліфікації, щонайменше, на даний момент у мене все ще є можливість для поліпшення. Я впевнений, що ми знайдемо спосіб покращитися в цьому напрямку, і з нетерпінням чекаю наступних гонок».

Шарль Леклерк (машина номер 16):
C37 (шасі 04/Ferrari)
Результат: 10-й. Почав роботу на ультрам’якого шинах, після 19 кіл перейшов на суперм’які шини
«Сьогодні була хороша гонка. Я дуже задоволений результатом – ось уже чотири гонки, як ми відмінно справляємося і постійно покращуємося. Я пишаюся командою і роботою, яку виконали всі. Траса в Монреалі дуже захоплююча, і мені дуже сподобалося ганятися тут. Тепер нам потрібно взяти те, що ми дізналися тут, і спробувати продовжити цей позитивний шлях на наступних двох гонках».

Фредерік Вассер, керівник команди:
«В цілому, це був хороший уїк-енд для нас. У нас знову один автомобіль потрапив в Q2 (Шарль Леклерк) – це був четвертий раз поспіль для нас. Сьогоднішня гонка теж була хорошою. Шарль зумів випередити своїх конкурентів і пробитися вперед, набравши ще одне очко для команди. Маркус теж непогано впорався, але, на жаль, застряг за іншим автомобілем після його піт-стопа. Команда знову виконала хорошу роботу з дуже швидкою зупинкою на піт-стопі. Все складається позитивно, і ми зробили хороші кроки якщо брати команду. Ми повинні зосередитися і продовжувати працювати в цьому напрямку для майбутніх перегонів».

180609_Alfa_Romeo_Sauber_LEC_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті