Alfa Romeo Logo

Models

КОМАНДА ALFA ROMEO SAUBER F1: РОЗКРИТА КОНЦЕПЦІЯ ФІРМОВИХ КОЛЬОРІВ


В суботу, 2 грудня в Музеї історії Alfa Romeo в Арезе була представлена концепція фірмових кольорів нової команди Alfa Romeo Sauber F1, народженої в партнерстві між брендом Fiat Group Chrysler Automobiles (FCA) і швейцарською командою.

У присутності Серджіо Маркіонне, генерального директора FCA, і Паскаля Піччіо, президента Sauber Holding AG, були представлені два водія команди: Маркус Ерікссон і Шарль Леклерк.

Починаючи з наступного чемпіонату світу Формули 1, Alfa Romeo стане головним героєм гоночного світу, який завжди був невід’ємною частиною її ДНК, що в минулому принесло стільки великих емоцій всім шанувальникам італійського бренду, завдяки, серед іншого, чемпіонським титулам пілотів Ніно Фаріни і Хуана Мануеля Фанхіо на борту легендарних Tipo 158 і Tipo 159.

Сьогодні Alfa Romeo написала нову главу своєї більш, ніж вікової історії і зробила це в рамках свого музею історії, де 24 червня 2015 року була представлена нова Alfa Romeo Giulia, синтез нової парадигми бренду і максимальної експресії «Механіка емоцій».

Отже, зустріч з уболівальниками відбудеться в березні 2018 року. Ми готові відчути разом нові емоції.

171202_Alfa-Romeo_Team-F1_02_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті