Alfa Romeo Logo

Models

Команда Alfa Romeo Sauber F1 представляє модель C37


Хінвіль, 20 лютого 2018 року – команда Alfa Romeo Sauber F1 представила C37, нову машину, яка буде брати участь у чемпіонаті Formula 1 2018.

Одномісний болід C37 виглядає по-іншому в порівнянні з торішнім C36; це з одного боку обумовлено новими положеннями Технічного регламенту, а з іншого боку новим технічним підходом команди.

За місяць до початку сезону 2018 року керівник команди Фредерік Вассер каже: «Я не можу дочекатися початку сезону і з нетерпінням чекаю зустрічі з Маркусом (Еріксон) і Чарльзом (Леклерк) на трасі. В останні місяці ми серйозно попрацювали над розвитком C37 з використанням багатьох ресурсів, і його презентація сьогодні – це воістину фантастика. Я переконаний, що Маркус і Чарльз утворюють ідеальну пару гонщиків, будучи перший досвідченим пілотом, а другий – перспективним новачком. Для Маркуса це буде четвертий сезон з нами. Це важливий елемент команди, і завдяки своєму досвіду він забезпечує дуже точний технічний зворотний зв’язок. Що стосується Чарльза, то він показав свій талант в молодших категоріях і заслуговує на те, щоб виступити на самому початку цього сезону Формули 1».

«Наша мета на 2018 рік ясна: ми хочемо наздогнати відставання від інших команд і поліпшити нашу роботу протягом сезону, ми доклали багато зусиль і енергії для розвитку C37. Я хочу подякувати нашим партнерам і прихильникам за їх підтримку. Повернення Alfa Romeo в Формулу 1 являє собою ще одну віху в історії команди, і я пишаюся тим, що такий важливий історичний бренд вибрав нас, щоб знову повернутися в наш спорт. Ми з нетерпінням чекаємо початку сезону 2018 року у складі команди Alfa Romeo Sauber F1», – продовжує Вассер.

Повернення Alfa Romeo, одного з видатних брендів, які зробили історію першого чемпіонату з Формули 1, означає повернення на трасу «Quadrifoglio», легендарного символу, який з 1923 року є уособленням найбільш значущих реалізацій за підписом Alfa Romeo. Знаменитий талісман удачі, розміщений на кришці двигуна нового C37, може похвалитися цікавою історією, яка сягає своїм корінням в світ гонок. Перший автомобіль Alfa Romeo, прикрашений Quadrifoglio, був «RL» Уго Сівоччі, який виграв XIV випуск Targa Florio в 1923 році. Ця ж емблема з’являється в 1925 році на «P2» Бріллі Пері, який торжествує в першому «Чемпіонаті світу з автомобільних перегонів», першому з п’яти титулів чемпіона світу, виграних Alfa Romeo, і в 1950 і 1951 році, коли Джузеппе «Ніно» Фаріна і Хуан Мануель Фанхіо призводять Alfa Romeo 158 і 159, знамениті «Альфетта», до успіху в перших двох чемпіонатах світу з Формули 1. І сьогодні легендарний символ повертається в найсерйозніший чемпіонат серед автомобілів, демонструючи всьому світу, наскільки сильна і успішна філософія Alfa Romeo, а саме: постійний пошук переваги, що стосується змагань, потім повністю передається на серійні машини. І легенда триває.

Технічний директор Йорг Зандер пояснює: «Це здорово, нарешті, представити C37. Автомобіль чемпіонату 2018 року – результат важкої роботи, в якій брав участь весь штат заводу в останні кілька місяців. Філософія C37 значно відрізняється. від тієї, на якій був заснований C36. Зовсім інша аеродинаміка, і C37 також представляє кілька інновацій в порівнянні з попередньою одномісною машиною. Ми впевнені, що ця нова концепція пропонує більше можливостей і дозволить нам вдосконалюватися протягом сезону. Підвищенню продуктивності сприятиме також і двигун Ferrari 2018, і ми сподіваємося, що з C37 ми зможемо добитися прогресу і бути більш конкурентоспроможними, ніж у 2017 році».

C37 проведе перші офіційні раунди під час зимових тестів, які пройдуть на трасі Circuit de Catalunya, недалеко від Барселони, з 26 лютого по 1 березня 2018 року.

180220_Alfa_Romeo_saluber_HP_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті