Alfa Romeo Logo

Models

Карл Льюїс і Кевін Харт зустрічають супер швидкий Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio під час заходу Breaking2 Together від NIKE


Подію «Breaking2 Together» було організовано компанією Nike з більш ніж 330 бігунами, які всі разом намагалися подолати двогодинний рекорд марафону. Змагання проходило на площі Пьяцца дель Дуомо, яка була перетворена в гоночну трасу з цієї нагоди, і викликала великий інтерес у широкої публіки, а також у спортивних знаменитостей. Серед них були Кевін Харт, всесвітньо відомий актор та засновник #runwithhart 6, а також Карл Льюїс, незабутній американський спортсмен, відомий як «син вітру», який також вважається одним з найбільших атлетів всіх часів.

Виклик швидкості не міг пройти без Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, самого потужного автомобіля, коли-небудь створеного для дороги. Цей новий Alfa Romeo є кращим виразом «Механіки емоцій» і оснащений повністю алюмінієвим 510-сильним бензиновим двигуном 2.9 Biturbo, який гарантує виняткову продуктивність: максимальну швидкість 307 км/год, прискорення 0-100 км/год всього за 3,9 секунди і максимальний крутний момент 600 Нм при 2500 об/хв.

Зустріч двох швидкісних зірок Карла Льюїса і Джулія Квадріфольйо досягла апогею, коли на площі Пьяцца дель Дуомо зняли полотно з червоної машини, що побила рекорд в своєму класі в вересні 2016 року на легендарному кільці Нюрбургринга: 7 хвилин і 32 секунди. Цей рекорд тепер відображений на капоті автомобіля разом із силуетом «Кільця» і підписами водія Фабіо Франча і штату співробітників, що стоїть за великою Alfa Romeo. Ця спеціальна Giulia Quadrifoglio скоро додасть до фантастичної колекції Музею Альфа Ромео «Машину часу». Все ще прагнучи перегнати вітер, виклик Alfa Romeo триває.

170506_Alfa_Romeo_11_slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті