Alfa Romeo Logo

Models

Журнал «Motor Trend» назвав Alfa Romeo Giulia автомобілем 2018 року


Редактори журналу «Motor Trend» назвали Alfa Romeo Giulia своїм «Автомобілем 2018 року», завдяки співвідношенню ціна-якість, перевазі в своєму класі і впливу на розвиток автомобілебудування.

«Нагорода «Автомобіль року» від «Motor Trend» є визнанням за наполегливу працю, відданість справі і пристрасть, які були вкладені в розробку всієї лінійки Giulia, включаючи нашу рекордсменку Giulia Quadrifoglio, яка зробила революцію в сегменті і стала даниною пам’яті нашій легендарній спадщині і гоночному родоводу», – сказав Рід Бігленд, глава Alfa Romeo. «Для нас велика честь бути першим італійським брендом, який коли-небудь отримав цю престижну нагороду, і ми раді майбутньому Alfa Romeo, яке відкривається тут, в Північній Америці, і у решті світу».

Програма “Автомобіль року від Motor Trend” відкрита для всіх абсолютно нових або суттєво модернізованих автомобілів модельного року 2017. Конкуруючі автомобілі не просто порівнюються один з одним, вони спочатку проходять через повний набір тестів на робочі якості двигуна Motor Trend, щоб протестувати розгін, гальмування і контроль обмежень.

Потім всіх суперників оцінюють на трьох окремих курсах в професійному автомобільному випробувальному центрі перед відбором фіналістів. З усієї кількості моделей, яка була третьою за величиною за всю історію, члени журі від Motor Trend звузили коло до восьми фіналістів премії «Автомобіль року», включаючи Alfa Romeo Giulia.

«Члени журі від Motor Trend погодилися, що Alfa Romeo Giulia є найвищим вираженням автомобіля», – сказав директор Motor Trend Ед Ло. «Alfa Romeo створила, мабуть, кращий седан на ринку з точки зору керованості».

Всі претенденти на «Автомобіль року» були обрані і оцінені членами журі від Motor Trend за шістьма ключовими критеріями: прогрес в дизайні, інженерна досконалість, безпека, ефективність, ціна-якість і очікувана продуктивність. Alfa Romeo Giulia краще всіх представила ці шість ключових елементів, які також характеризують ті якості, що споживачі найбільше хочуть мати в своєму наступному автомобілі.

Претенденти проходять через виснажливий набір тестів, щоб визначити, які машини найкраще представляють виняткове співвідношення ціна-якість, перевагу в своєму класі і вплив на розвиток автомобілебудування. Конкурс «Автомобіль року 2018» включав в себе більше 7000 миль водіння з випробуваннями з вибоїнами, нерівним тротуаром, крутими схилами, нерівними залізничними переїздами і маневрами ухилення.

Моделі Alfa Romeo Giulia оснащені абсолютно новим, повністю алюмінієвим 2,0-літровим турбодвигуном з прямим уприскуванням з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач, яка забезпечує кращу в класі базову потужність в 280 к.с. і 306 фунт/футів крутного моменту, дозволяючи зробити розгін з 0 до 60 миль/год за 5,1 секунди і досягти максимальної швидкості 149 миль/год.

Як флагман в лінійці, Giulia Quadrifoglio демонструє продуктивність і спортивне ноу-хау Alfa Romeo з кращою в своєму класі потужністю 520 к.с., розгоном 0-60 миль/год за 3,8 секунди і рекордним часом 7,32 проходження кола в легендарному Нюрбургринзі –  найшвидше для 4-дверних седанів за всі часи.

160510_Alfa-Romeo_Giulia_HP_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті