Alfa Romeo Logo

Models

Дві перемоги Alfa Romeo в Великобританії


Alfa Romeo продовжує безперервно збирати призи і нагороди. Giulia Quadrifoglio був названий «Кращим автомобілем спортивного типу» в конкурсі «Автомобіль року» британського журналу «What Car?», в той час як Stelvio здобув перемогу в категорії «Позашляховик класу преміум» в першому випуску конкурсу CCT100 Awards від «Company Car Today».

Спортивний седан оцінювала команда галузевих експертів з журналу «What Car?», і він переміг в жорсткій конкуренції із знаменитими суперниками. Титул «Кращий автомобіль спортивного типу» є останнім у довгій серії: за останні 12 місяців Giulia виграла цілих сім галузевих нагород тільки у Великобританії.
Обладнана 510-сильним бензиновим двигуном 2,6 V6 Biturbo, ця версія має найкраще співвідношення вага-потужність в класі – 2,99 кг/к.с. завдяки широкому використанню ультра легких матеріалів, таких як карбон, для даху, капота, переднього спліттера, заднього нольдера і бічних вставок поріжків. Вага версії Quadrifoglio може бути додатково зменшена з використанням двох компонентів, які доступні за запитом: карбонові керамічні гальмівні диски і сидіння Sparco з задньою рамою з карбону. Також в 2018 році в конкурсі «Кращий автомобіль року» британського журналу «What Car?» Alfa Romeo Giulia була кандидатом на приз в категорії «Представницький седан», а Stelvio – в категорії «Великий позашляховик».

Перший позашляховик бренду отримав титул «Позашляховик класу преміум» в першому конкурсі CCT100 Awards, організованому журналом «Company Car Today». У конкурсі CCT100 Awards беруть участь кращі моделі, доступні для корпоративних клієнтів, яким присуджує премії журі галузевих експертів. Переможці в кожній категорії були відібрані на основі широкого кола критеріїв, включаючи рівень викидів, обсяги продажів для корпоративних клієнтів, залишкову вартість, показник бажаності водіїв, вартість, практичність і привабливість.

Stelvio отримав перший приз завдяки низькому рівню викидів і оснащеності системами безпеки, а також його елегантному, спортивному стилю і відмінній керованості. Це не єдині особливості, які роблять Stelvio унікальним і надзвичайно популярним: позашляховик висловлює всі емоції і чудові характеристики, властиві справжньому «духу Альфи», які об’єднані в автомобілі спортивного типу вперше за більш ніж столітню історію. Більш того, в комплектації Quadrifoglio Stelvio виявився найшвидшим позашляховиком в своєму класі, встановивши рекорд кола в Нюрбургринзі і може похвалитися престижним п’ятизірковим рейтингом Euro NCAP.

180124_Alfa-Romeo_Stelvio_slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті