QUADRIFOGLIO.
ЗАВЖДИ НА СМІЛИВІЙ СТОРОНІ.

Легендарна емблема, що зустрічається лише на кращих з кращих Alfa Romeo.

СИМВОЛ БЕЗКОМПРОМІСНОЇ ПРОДУКТИВНО

Завдяки своїм вражаючим характеристикам і революційним технологіям, Giulia Quadrifoglio і Stelvio Quadrifoglio втілюють справжню суть спортивної спадщини Alfa Romeo і справжню насолоду від водіння. Використання надлегких матеріалів у поєднанні з надзвичайним двигуном 2.9 V6 з подвійним турбонаддувом потужністю 520 к.с. забезпечує безпрецедентне співвідношення потужності до ваги та безкомпромісну продуктивність.

Ознака легенди

Quadrifoglio 100° Anniversario

СВЯТКУВАННЯ ЛЕГЕНДИ

15 квітня 1923 року - дата, яка залишилася в пам'яті та серцях ентузіастів Alfa Romeo по всьому світу і є невід'ємною частиною гоночної спадщини бренду. Сьогодні, століття потому, на честь цієї знаменної віхи в історії було створено пам'ятну модель та ексклюзивний логотип.

GIULIA QUADRIFOGLIO

Відкрийте для себе силу впевненості з Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Безкомпромісна продуктивність, ідеальний розподіл ваги 50:50, крутний момент в реальному часі та управління потужністю. Все, що вам потрібно, щоб відчути себе на гоночній трасі, де б ви не їхали.

STELVIO QUADRIFOGLIO

Відчуйте повне задоволення від водіння з Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio - чиста потужність, вишукана елегантність і передові технології, готові надихнути на сильні емоції.