Tonale

Початок нової ери Alfa Romeo

ЦИФРОВИЙ СЕРТИФІКАТ NFT СВІТОВИЙ ЕКСКЛЮЗИВ

На Tonale дебютує технологія незамінних токенів (NFT), справжня інновація в автомобільному секторі. Alfa Romeo – перший автовиробник, який зв’язав автомобіль із цифровим сертифікатом NFT. Грунтуючись на технології Blockchain, NFT може реєструвати дані про автомобіль для створення конфіденційного та надійного запису про термін служби автомобіля. На ринку старих автомобілів сертифікація NFT стане додатковим джерелом довіри для власників або дилерів.

ПОЧУТТЯ СЕБЕ ЯК ВДОМА З AMAZON ALEXA

Новий Alfa Romeo Tonale оснащений вбудованим голосовим помічником Amazon Alexa, щоб відчувати себе так, ніби ви ніколи не виходили з дому.

Ви можете використовувати його прямо з кабіни, не втрачаючи уваги на дорозі, щоб додавати товари до списку покупок, запитувати пропозиції щодо найближчих визначних місць або керувати своїми системами домотики, керувати освітленням, опаленням та всіми іншими підключеними функціями.

*Amazon, Alexa та всі пов’язані логотипи є товарними знаками Amazon.com. Inc. або її філії.
Голосовий сервіс Alexa доступний лише на Radio with Navi.

ЗАВЖДИ НА БОРТУ З AMAZON ALEXA

Ви також можете керувати автомобілем і контролювати його з домашньої голосової служби Amazon Alexa. Просто попросіть отримувати оновлення в режимі реального часу щодо стану вашого автомобіля, рівня заряду та палива, останнього місцезнаходження автомобіля та багато іншого.

Крім того, новий Tonale готовий запропонувати послугу доставки в автомобілі**. Завдяки цій послузі ви можете вибрати автомобіль як місце для доставки посилок, які ви очікуєте, відімкнувши двері та дозволивши кур’єру залишити їх усередині автомобіля, і все це абсолютно безпечно..

*Amazon, Alexa та всі пов’язані логотипи є товарними знаками Amazon.com. Inc. або її філії.
Голосовий сервіс Alexa доступний лише на Radio with Navi.

** Наступна доступність

AR-Tonale-30

НАЙКРАЩЕ У КЛАСІ КЕРМУВАННЯ

Природний та інстинктивний, точний і прямий, Tonale веде C-SUV з прямим передатним ставленням рульового управління, 13,6. У поєднанні з передовими системами підвіски передніх коліс він змінює уявлення про те, як позашляховик повинен почуватися на дорозі. ​

Tonale також має ще одну відмітну рису Alfa Romeo: повністю алюмінієві моноблочні пелюсткові перемикачі, встановлені на рульовій колонці.

ІДЕАЛЬНИЙ РОЗПОДІЛ ВАГИ

Чудовий баланс ваги між передньою та задньою осями, властивий традиційній конструкції Alfa Romeo, забезпечує водіям Tonale неперевершений рівень задоволення від водіння. Зокрема, версії Tonale, оснащені приводом на передні колеса, використовують чудовий баланс мас для оптимізації передачі крутного моменту на землі та керування на поворотах; останнє ще більше підкреслюється у повнопривідній версії Q4 крутним моментом, доступним на землі для кожної осі.

ТЕХНОЛОГІЯ ГАЛЬМУВАННЯ ПО ПРОВОДАХ ТА СУПОРТИ BREMBO

Alfa Romeo Tonale — єдина модель у своєму сегменті, яка оснащена передовою системою «гальмування за допомогою проводів», відомою як IBS. Інновації та продуктивність, механіка й електроніка — усе це об’єднується, щоб забезпечити покращену реакцію на гальма на дорозі та найкраще відчуття педалі гальма. Ця система дозволяє максимізувати регенерацію енергії з нульовою вібрацією та скороченим гальмівним шляхом. ​

Загальна ефективність гальмування покращується завдяки застосуванню фіксованих супортів Brembo з 4 поршнями та самовентильованими дисками спереду та повними дисками ззаду, що сприяє покращенню ефективності гальмування.

АКТИВНА ПІДВІСКА Dual Stage Valve

Абсолютно новий Tonale оснащений останніми в еволюції інтелектуальних систем підвіски. Система «Dual Stage Valve» за мілісекунди адаптується до дорожніх умов і поведінки водія. ​

Виберіть між Comfort або Sport і відчуйте, як спеціальний клапан і поршень незалежно регулюють електронні амортизатори та амортизатори. Ці два режими підвіски можна вибрати в межах трьох режимів водіння, Advanced Efficiency і Normal with Comfort, для більш плавної їзди на будь-яких дорогах. Навпаки, динамічний режим водіння калібрує спортивну підвіску для кращої керованості в поворотах і покращеного спортивного відчуття.

ЕЛЕКТРОННИЙ САМОБЛОКУЮЧИЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ ALFA ROMEO

Передньопривідні версії Tonale стандартно поставляються з електронним диференціалом Alfa Romeo, що самоблокується. Щоб гарантувати ідеальне зчеплення з дорогою для плавного водіння, наголошуючи на маневреності та спортивному характері цього автомобіля, з додатковим позитивним ефектом з точки зору безпеки.

Вбудований у селектор ДНК, систему та в поєднанні з передньою підвіскою MacPherson, він забезпечує спортивну та ефективну динаміку водіння, контролюючи стійкість автомобіля та перенаправляючи потужність на колеса під час прискорення на поворотах. Система також забезпечує кращий контроль на слизькій поверхні, а також значно зменшує недостатню поворотність, передаючи крутний момент від внутрішнього до зовнішнього колеса, щоб забезпечити поздовжнє прискорення та, як наслідок, краще зчеплення з дорогою.

AR-Tonale-37

АВТОНОМНЕ КЕРУВАННЯ 2 РІВНЯ

Alfa Romeo Tonale пропонує автономне водіння 2-го рівня завдяки системі камер для спостереження за навколишньою обстановкою в поздовжньому та поперечному напрямку, підтримуючи правильну швидкість автомобіля з урахуванням навколишніх автомобілів та встановлених обмежень, у центрі своєї смуги руху, поєднуючи інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (IACC ), систему центрування смуги руху (LC) та систему допомоги у дорожніх пробках (TJA). Ці три системи працюють для підтримки найбільш безпечного стану на дорозі за мінімального втручання водія. ​

ВИЯВЛЕННЯ СЛІПИХ ЗОН ІЗ ЗАДНЬОЮ ПОПЕРЕЧНОЮ ТРАЄКТОРІЄЮ

Система Blind Spot Detection контролює сліпі зони водія під час руху, візуально попереджаючи водія на бічних дзеркалах, коли інший автомобіль знаходиться у його сліпій зоні. Система Rear Path Detection активується під час руху Tonale заднім ходом і допомагає при виїзді заднім ходом з місць для паркування та в інших ситуаціях з обмеженою видимістю. Вона попереджає водія про наближення об’єкта збоку до автомобіля.

КАМЕРА З ОГЛЯДОМ 360° І ДИНАМІЧНИМИ ЛІНІЯМИ

Він забезпечує круговий огляд навколо автомобіля на 10,25-дюймовому сенсорному екрані з динамічними сітками. Завдяки чотирьом камерам високої чіткості, розташованим на передній решітці радіатора, дзеркалах заднього виду та дверях багажника, а також 12 датчикам полегшується паркування та маневрування у вузьких місцях.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СМУГИ РУХУ

Система Lane Control контролює рух автомобіля вбік, щоб утримувати його в смузі руху.
Вона поєднує в собі функції попередження про виїзд зі смуги руху та асистента утримання в смузі руху.

РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ ІІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ

Система Traffic Sign Recognition використовує бортову камеру для розпізнавання дорожніх знаків, повідомляє про них на дисплеї та попереджає водія про поточне обмеження швидкості. Система Intelligent Speed Control (ISC) пропонує водієві адаптувати свою швидкість до виявленого обмеження. Якщо водій погоджується, вона буде автоматично налаштована.

АВТОНОМНЕ ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ З ОБЛІКОМ ВРАЗЛИВИХ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Система Autonomous Emergency Braking з вразливими учасниками дорожнього руху — це система, яка використовує передню камеру Tonale для візуального та звукового попередження водія про транспортний засіб, що йде попереду, пішохода або велосипедиста. Якщо водій не може вчасно зупинитись, автомобіль самостійно гальмує, щоб уникнути чи пом’якшити наслідки зіткнення.

ВИЯВЛЕННЯ СОННОГО ВОДІЯ

Ця система може виявити початкові ознаки втоми, відстежуючи бічні рухи автомобіля та взаємодії водія, щоб відчути можливу втому. У разі виявлення система видає звукові сигнали та показує візуальні попередження, рекомендуючи водієві зупинитися для перерви.

НАГАДУВАННЯ ПРО ЗАДНЄ СИДІННЯ

Система здатна виявляти наявність предмета на задньому сидінні, коли задні двері відкриваються на початку кожного циклу ключа.​ Коли автомобіль вимкнено, пристрій попереджає та нагадує водієві, що там є предмет.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті