Tonale

Початок нової ери Alfa Romeo

HYBRID 130 HP

Tonale дебютує з новим 4-циліндровим 1,5-літровим турбованим бензиновим двигуном, який забезпечує 130 к.с. і 240 Нм максимального крутного моменту, у поєднанні з вбудованим електродвигуном P2 на 48 В, 15 кВт і 55 Нм і ексклюзивною 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням. Alfa Romeo Tonale забезпечує справжній «гібридний досвід», який поєднує в собі найвищу продуктивність з високою ефективністю, універсальністю та комфортом.

Фактично, його спортивна ДНК Alfa Romeo посилена багатьма гібридними функціями, такими як: «Silent Start», щоб запускати автомобіль виключно за допомогою електричного двигуна. «Electric Drive», щоб їздити з електродвигуном лише в таких ситуаціях, як пробки або паркувальні маневри. «Energy Recovery» для відновлення енергії від уповільнення та гальмування. «e-Boosting», який використовує електромотор для підтримки бензинового двигуна, оптимізуючи його робочу точку та збільшуючи крутний момент на колесі. І набагато більше.

HYBRID VGT 160 HP

HYBRID VGT потужністю 160 к.с., оснащений турбонагнітачем зі змінною геометрією в поєднанні з 7-ступінчастою коробкою передач Alfa Romeo TCT з подвійним зчепленням і електродвигуном P2 потужністю 48 В, 15 кВт, 55 Нм, дозволяє 1,5-літр крутити колеса навіть при вимкненому двигуні внутрішнього згоряння. Alfa Romeo вибрала це технічне рішення, щоб запропонувати справжній досвід електрифікації. Коробка передач забезпечує запуск та рух в електричному режимі на низьких швидкостях, а також при паркуванні та русі, забезпечуючи типову продуктивність бензинового двигуна, але зі споживанням (газ + електрику), порівнянним з дизельним двигуном, з надзвичайно лінійною подачею потужності та дійсно блискучим прискоренням.

PLUG-IN HYBRID 275 HP

Найпотужнішою версією в лінійці з точки зору продуктивності та рівня електрифікації стане ексклюзивний 275-сильний Plug-in Hybrid Q4.

Удосконалена гібридна система поєднує 1,3-літровий бензиновий турбодвигун MultiAir для забезпечення тяги на передні колеса — з електродвигуном, до якого підключені задні колеса. Система має батарею ємністю 15,5 кВтг і забезпечує загальну потужність 275 л. Це робить його спортивною пропозицією у своєму класі, розганяючись до 100 км/год всього за 6,2 секунди.

Версія Plug-in Hybrid буде оснащена повним приводом Q4 для неперевершеного рівня безпеки та задоволення від водіння. Tonale Q4 стане найефективнішим Plug-in Hybrid C-SUV із запасом ходу в електричному режимі до 80 км у міському циклі та понад 60 км у змішаному циклі. Знову в ім’я максимальної ефективності, повний заряд акумулятора займає 2,5 години при використанні швидкого зарядного пристрою 7,4 кВт.

Відмова від відповідальності

Викид CO2 Tonale Hybrid 130 HP (зважений, змішаний) (г/км): 130-142. Витрата палива (зважена, змішана) (л/100км): 5,7-6,2. Для розрахунку прийнято процедуру WLTP (Регламент ЄС 2018/1832). Значення витрати палива та викидів CO2, виміряні виробником під час передатестаційних випробувань відповідно до процедури WLTP (правило ЄС 2018/1832), можуть змінитися до остаточної омологації. Будь ласка, переконайтеся, що ця інформація є вірною і повною, і що тести перед схваленням дійсно були проведені.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті