Бічна лінія, натхненна Alfa Romeo GT, передає чуттєвість і атлетизм у кузові автомобіля.

Плаваючий щиток виділяється, а повністю світлодіодні адаптивні фари Matrix 3+3 створюють безпомилковий підпис, що відповідає найчистішій ДНК Alfa Romeo.

20-дюймові легкосплавні диски «Teledial» із дизайном, який по-сучасному переосмислює перфорований «телефонний циферблат» культових автомобілів 1960-х років, таких як 33 Stradale.

Задні ліхтарі утворюють синусоїду, яка повністю огинає задню частину автомобіля, що робить її справді унікальним і виразним світловим підписом.

Італійський прапор на бічних дзеркалах демонструє для всього світу де коріння Tonale.

Інтер’єр

ВОДІЙ В ЦЕНТРІ

Розроблений та створений, щоб ви завжди були в центрі уваги. Престижні матеріали та оздоблення разом із несподіваним підсвічуванням панелі приладів створюють миттєвий настрій Alfa Romeo. Вибирайте між передніми сидіннями з підігрівом і вентиляцією з алькантари або шкіри. Обидва створені для постійного комфорту та підвищують значення задоволення від водіння. Tonale приносить секрети італійської гостинності у світ преміальних компактних SUV.

Спортивне та високотехнологічне середовище розроблено таким чином, щоб бути зосередженим і орієнтованим на водія. «Телескопічна» приладова панель під назвою «Cannocchiale» з 12,3-дюймовим повністю цифровим екраном і 10,25-дюймовим сенсорним екраном для захоплюючого водіння без відволікань, де співіснують пристрасть і безпека.

Бездоганно розміщені світлодіодні ліхтарі створюють найкращий настрій для кожної подорожі.

Виберіть і підтримуйте два незалежних налаштування температури за допомогою двозонного кондиціонера. Навіть якщо надворі змінюються умови, система автоматично регулюється, підтримуючи ваш комфорт у пріоритеті.

КЛАСТЕР «CANNOCCHIALE»

«Телескопічна» приладова панель від Alfa Romeo: 12,3-дюймовий повністю оцифрований дисплей, який можна конфігурувати з кількома параметрами. Отримуйте сповіщення від систем активної безпеки, чітко переглядайте інформацію про зарядку та розмістіть навігацію попереду та по центру.​

Крім того, є вибір з трьох різних стилістичних макетів :

  • Heritage, натхненна культовими моделями бренду, з характерними деталями, такими як перевернуті цифри на останньому кінці спідометра
  • Evolved, узгоджений з нашим баченням дизайну майбутнього
  • Relax, приділяючи особливу увагу комфорту.

Кожен з них по-своєму пояснює, що означає бачити дорогу через призму Alfa Romeo.

НА ЗВ'ЯЗКУ З МАЙБУТНІМ

Відчуйте передову інформаційно-розважальну систему з 10,25-дюймовим сенсорним дисплеєм із бездротовим віддзеркаленням завдяки Apple CarPlay і Android Auto™. У комплекті з віджетами та послугами Alfa Connect™ із голосовою службою Alexa для інтуїтивно зрозумілого відчуття дому навіть у дорозі.

Tonale має багатозадачний інтерфейс, створений для персоналізації. Використовуйте інтуїтивно зрозумілу систему перетягування, щоб налаштувати віджети так само, як на найновішому смартфоні. Виберіть спосіб прокручування та керування радіо, навігацією, ADAS та багатьма іншими функціями автомобіля. Це ваша подорож, тому зробіть її зручною для вас.

ЗВУЧАННЯ НОВОЇ ЕПОХИ

Аудіосистема Harman Kardon з 14 динаміками.

Пориньте в насичені тони та вібрації від одного зі світових виробників динаміків преміум-класу.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті