Tonale

Початок нової ери Alfa Romeo

MY ASSISTANT

Завжди поруч, коли вам це потрібно. Простим натисканням кнопки ви можете негайно отримати підтримку у разі виникнення проблем. Ви також можете отримувати щомісячні звіти про стан автомобіля поштою, щоб завжди отримувати інформацію про стан вашого автомобіля.

MY REMOTE

Взаємодійте зі своїм автомобілем навіть здалеку за допомогою смартфона, розумного годинника та голосового помічника. Дистанційні операції дозволяють вам контролювати, чи відкриваються чи закриваються двері та багажник вашого Tonale, замикати та відмикати двері та вмикати світло, щоб знайти свій автомобіль на парковці.

Завдяки Vehicle Finder ви можете бачити, де ви припаркували свій Tonale, і місцезнаходження в реальному часі через мобільний додаток My Alfa Connect, а завдяки Eco Score ви покращите свій стиль водіння. Крім того, якщо у вас є домашній помічник, ви можете надсилати маршрути та отримувати інформацію про автомобільз дому.

MY CAR

Пакет My Car допоможе вам контролювати загальний стан і стан вашого Tonale в будь-який час і всюди. Перевірте рівень палива, одометр і отримуйте прямі сповіщення про технічне обслуговування або ремонт вашого Tonale безпосередньо з інформаційно-розважальної системи, мобільного додатка My Alfa Connect, смарт-годинника, голосового помічника або з веб-порталу в Інтернеті.

MY NAVIGATION

Отримуйте інформацію про дорожній рух, погоду та камери контролю швидкості в режимі реального часу під час будь-якої подорожі. My Navigation також включає пошук паркувань та заправних станцій та карту динамічного діапазону, щоб у вас завжди було паливо, щоб дістатися туди, куди вам потрібно. Всі карти автоматично оновлюватимуться «по повітрю».

MY ALERT

My Alert — це додаткова послуга, яку можна придбати на веб-порталі My Alfa Connect, яка надсилатиме вам push-повідомлення в програмі у разі підозри на спробу викрадення вашого Alfa Romeo Tonale або якщо його буксирують без дозволу. А у разі крадіжки ви можете звернутися безпосередньо до спеціального центру допомоги. Після повідомлення в поліцію система активує відстеження та передасть положення автомобіля.

MY Wi-Fi

Покращуйте свої враження від Інтернету за допомогою додаткової послуги My Wi-Fi від UBIGI. Активуйте послуги, щоб підтримувати постійний зв’язок 8 пристроїв із точкою доступу Wi-Fi 4G LTE. Після активації підключіть Tonale до служби Amazon Alexa Voice*, щоб взаємодіяти з вашими розумними домашніми пристроями, відтворювати музику, знаходити цікаву точку та надсилати адресу безпосередньо на вашу інформаційно-розважальну систему.

*Amazon, Alexa та всі пов’язані логотипи є товарними знаками Amazon.com. Inc. або її філії.
Голосовий сервіс Alexa доступний лише на Radio with Navi.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті