Tonale

Початок нової ери Alfa Romeo

ФУНКЦІОНАЛЬНА КРАСА

Дизайн, який поєднує в собі стилістичні риси Alfa Romeo, переосмислені в ім’я сучасності та функціональності, з характеристиками італійського дизайну.

РЕКОРДНА ТЕХНОЛОГІЯ

Завдяки програмній архітектурі нового покоління Tonale пропонує повний набір технологічних інновацій.Це перший автомобіль, який отримав сертифікацію блокчейну NFT, він може похвалитися голосовим помічником Amazon Alexa, він дозволяє користуватися ексклюзивними послугами Amazon і багато іншого. Екосистема інтегрованих цифрових послуг для забезпечення найкращого досвіду на борту та поза ним.

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Нові послуги Alfa Connect мають багато функцій, які гарантують найбезпечніший і максимально підключений досвід. Мобільний додаток My Alfa Connect помістить ваш новий Tonale у вашу долоню. Нові сервіси дозволяють легко керувати вашим новим Tonale, де б ви не були.

ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ СПОРТИВНОСТІ ДЛЯ 21° СТОЛІТТЯ

Новий Tonale знаменує вихід Alfa Romeo у світ електрифікації, завдяки спеціальним рішенням, створеним для вдосконалення його ДНК.

Динаміка водіння

МИСТЕЦТВО ОСВОЄННЯ ДОРОГИ

ADAS ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

Tonale робить наступний крок у покращенні синергії людини та машини для більш інтуїтивного досвіду водіння за допомогою новітніх передових систем допомоги водієві (ADAS). Досягнувши рівня автономного водіння 2, кожен на борту зможе оцінити додаткову безпеку та комфорт.

Зображення є орієнтовними та мають лише ілюстративну мету. Показані кольори та деталі можуть бути недоступними або можуть відрізнятися, коли автомобіль буде доступний, наприклад, з технічних та/або виробничих та/або комерційних причин. На деяких зображеннях можуть бути показані аксесуари та/або обладнання, які не входять до стандартної комплектації та які, коли автомобіль буде доступний, будуть підлягати конкретному запиту та додаткової оплати.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті