FCA Importers – Alfaromeo

ПЕРШИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК ALFA ROMEO

Захоплення великого дебюту

З моменту свого заснування Alfa Romeo створювала моделі, здатні змінити наш погляд на те, як треба водити і любити автомобілі – унікальні шедеври дизайну і техніки, які продовжують бути предметом захоплення і наслідування. На сьогоднішній день марка пройшла нову віху після своєї майже 106-річної історії. Stelvio тут, щоб відповідати найвищим очікуванням кожного автолюбителя.

stelvia_overview_1

БЕЗПРЕЦЕДЕНТНІ ЕМОЦІЇ

Емоції від водіння досягають нових висот

Чи може позашляховик передати доставити такі ж емоції як спортивний седан? Stelvio був створений, щоб відповісти, що це справжнє задоволення від водіння Alfa Romeo можна посилити і збільшити.

Його високе і до того ж спортивне місце водія – це ексклюзивна новинка. Почуття, які ви отримаєте за кермом Stelvio є абсолютним проривом в світі позашляховиків. Отже, давайте осідлаємо його.

stelvia_overview_5

ЕМОЦІЇ НЕ МАЮТЬ КОМПРОМІСУ

СТВОРЕНИЙ, ЩОБ БУТИ УНІКАЛЬНИМ

Надзвичайна легкість, видатні пропорції рульового колеса і оптимальний динамічний баланс Giulia передаються в новій формі. Завдяки його інноваційній платформі, Stelvio ідеально поєднує водіння спортивного автомобіля з комфортом традиційного позашляховика. Є багато місця для всього, що вимагає повсякденне життя, але немає місця для конформізму.

stelvia_overview_3

ПІДХІД ALFA ROMEO ДО СТВОРЕННЯ ПОЗАШЛЯХОВИКІВ

НЕПОХИТНЕ ПРАГНЕННЯ ДО ДОСКОНАЛОСТІ

Найбільш передові технології в створенні систем безпеки та інформаційно-розважальних систем. Легка конструкція кузова і карбоновий приводний вал. Широкий спектр ефективних і видатних силових установок і запатентованих динамічних рішень. Для бренду прийшов час, щоб підписатися під ще одним шедевром в області інновацій, залишаючись вірним своєму унікальному підходу в створенні автомобілів. Stelvio – це Alfa Romeo, який може переосмислити сюжет історії позашляховиків з новим емоційним підходом.

stelvia_overview_6

ГАЛЕРЕЯ

stelvio_gallery_1
stelvio_gallery_3
stelvio_gallery_5
stelvio_gallery_6
stelvio_gallery_7
stelvio_gallery_8
stelvio_gallery_9
stelvio_gallery_10