Stelvio Quadrifoglio

Сила впевненості

Технологія

Ексклюзивні інновації за підписом Alfa Romeo

Новий Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio отримав найбільш інноваційні технологічні рішення, щоб запропонувати вам емоції позашляховика з неповторною спортивною ДНК.

DNA

Ідеальна збалансованість досягається завдяки оптимальному розподілу ваги 50:50. Тому, задній привід демонструє свої виняткові переваги навіть на автомобілі з двигуном спереду.

Alfa™ Link

У поворотів на дорозі більше немає секретів, завдяки новій схемі підвіски, яка оптимізує ефект фільтрації і дозволяє швидко і точно управляти, забезпечуючи високі бічні прискорення. На задній осі було вибрано рішення з чотирма важелями, щоб забезпечити високу продуктивність, задоволення від водіння і комфорт.

Розподіл ваги

Відмінний вибір дизайну і передові матеріали забезпечили ідеальний баланс ваги на осях, краще передавальне число рульового механізму і невеликий загальна вага Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio. Все це завдяки таким деталям, як надлегке шасі або трансмісійний вал з карбону.

Векторизація крутного моменту

Завдяки електронному управлінню диференціалом, векторизация крутного моменту забезпечує ідеальний розподіл крутного моменту між двома колесами задньої осі. Результатом є більш ефективне зчеплення з дорогою і більш безпечний контроль навіть на високих швидкостях, на поворотах і на будь-якому типі дорожнього покриття.

Система Q4

Завдяки Технології Q4, повний привід Alfa Romeo дозволяє поєднувати в собі максимальну безпеку і високу продуктивність. Розподіл крутного моменту між передньою і задньою віссю в режимі реального часу полегшує водієві роботу в реальних умовах тяги.

Безпека

Найсучасніші системи безпеки

alfa-romeo-stelvio-quadrifoglio-suv-28-1900x820

Безпека в будь-яких умовах руху

Позашляховик з динамічними характеристиками, типовими для спортивного седана, сьогодні посилено новою серією автономних систем водіння 2-го рівня, що забезпечують ідеальний баланс між задоволенням від водіння і розумною допомогою.

Система Lane keeping assist

Система Lane Keeping Assist втручається щоразу, коли Stelvio Quadrifoglio ненавмисно наближається до межі смуги, вона спрацьовує, щоб утримати його всередині смуги.

Система Active Blind Spot Assist

Система Active Blind Spot Assist допомагає водієві запобігати будь-яких зіткнень з автомобілями з сусідніх смуг руху, діючи на кермо і посилаючи візуальний сигнал в дзеркало заднього виду.

Система Traffic Jam Assist та Highway Assist

Завдяки поєднанню функцій активного круїз-контролю і логіки центрування по смузі руху система Traffic Jam Assist самостійно управляє швидкістю автомобіля відповідно до відстані від попереднього автомобіля, а також втручається, щоб утримувати його в межах проїжджої частини, як на міських ділянках, так і на автострадах.

Система Intelligent Speed Control

Intelligent Speed Control поєднує в собі функції активного круїз-контролю з системою розпізнавання дорожніх знаків, пропонуючи водієві автоматичне регулювання швидкості відповідно до обмежень, які вказують дорожні знаки.

Система Traffic Sign Recognition

Завдяки системі Traffic Sign Recognition той, хто їде за кермом Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio, в режимі реального часу отримує інформацію про обмеження швидкості і заборонах обгону, що діють на дорозі, по якій він їде.

Система Driver Attention Assist

Помічник водія аналізує стиль водіння і відстежує витрачений час у дорозі, допомагаючи водієві враховувати втому під час тривалих поїздок.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті