Stelvio Quadrifoglio

Сила впевненості

Інфотейнмент

Сучасна технологія для захоплюючих відчуттів

alfa-romeo-stelvio-quadrifoglio-suv-35-1900x820

Легко та інтуїтивно зрозуміло

Нова інформаційно-розважальна система (інфотейнмент), повністю перероблена і оснащена 8,8-дюймовим сенсорним екраном.

Android Auto

Розширення вашого смартфона за допомогою мобільної операційної системи Android, повністю інтегрованої в систему інфотейнменту Stelvio Quadrifoglio.

Apple CarPlay

За допомогою Apple CarPlay всі функції і додатки вашого iPhone можна використовувати через систему інфотейнменту Stelvio Quadrifoglio. Не відриваючи рук від керма.

Телефон

Підключивши смартфон через Bluetooth, ви можете здійснювати або приймати дзвінки, а також відтворювати / диктувати текстові повідомлення, ніколи не відриваючи рук від керма Stelvio Quadrifoglio.

Widget/Home Page

Нова інформаційно-розважальна система Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio має інтерактивні віджети, розроблені для більш інтуїтивного і, отже, більш швидкої взаємодії.

Навігатор

Оптимізований інтерфейс навігаційної системи Stelvio Quadrifoglio забезпечує простоту зчитування.

Alfa Connect Services

Щоб завжди бути на зв’язку

Як для зовнішнього світу, так і для вашого власного автомобіля Alfa Connect Services – це набір підключених сервісів, які відрізняють Stelvio Quadrifoglio.

Для отримання додаткової інформації натисніть тут.

Підключені послуги Служба підтримки клієнтів, Звіт з діагностики автомобіля, Цифровий помічник At-Home, Водійські сигнали, Повідомлення про стан автомобіля, Повідомлення In-Vehicle, Інформація про автомобіль, Send & Go, Пошук місць інтересу, Інформація про рух / Погода / Камери контролю швидкості в реальному часі, Навігація по останній милі, Пошук парковки / Заправні станції будуть активовані з листопада 2020 року.

My Assistant

За кермом Stelvio Quadrifoglio ви ніколи не самотні. Дійсно, завдяки My Assistant, можна зв’язатися зі спеціалізованим оператором, який допоможе вирішити надзвичайні ситуації.

My Remote

З сьогоднішнього дня ви можете взаємодіяти зі своїм Stelvio Quadrifoglio дистанційно, де б ви не знаходилися. Завдяки сервісу зв’язку My Remote, який дозволяє вам виконувати ряд операцій, таких як замикати і відмикати двері, або вмикати світло, використовуючи ваш смартфон або розумний годинник.

My Car

Ознайомтеся з усією інформацією, що стосується роботи Stelvio Quadrifoglio, з вашого комп’ютера або смартфона. Сидячи зручно в кріслі. Просто увійдіть в My Car.

My Wi-Fi

My Wi-Fi – це сервіс Alfa Connect Services, який дозволяє оснастити Stelvio Quadrifoglio бездротовою мережею, доступною для всіх пасажирів.

My Theft Assistance

Захистіть ваш Stelvio Quadrifoglio за допомогою сістемs My Theft Assistance, яка повідомляє про підозрілі події, таких як спроба крадіжки, несанкціонована буксирування в вашому мобільному додатку Alfa Connect.

My Navigation

З My Navigation наступну подорож з Alfa Romeo почнеться ще до посадки. З вашого смартфона можна відправляти вибрані пункти призначення і пам’ятки в навігатор. По дорозі на вашому маршруті буде оновлюватися інформація про дорожній рух, погодних умовах і камерах контролю швидкості в режимі реального часу.

Літієва батарея для Alfa™ Connect Services

«Tohoku Murata Manufacturing» справжнім підтверджує, що продукт відповідає розділу 3.8 документа «Рекомендації ООН з перевезення небезпечних вантажів – Керівництво з випробовувань і критеріїв».

Деталі, які мають значення

Автентичні аксесуари Mopar® роблять Stelvio Quadrifoglio унікальним.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті