FCA Importers – Alfaromeo

ІННОВАЦІЙНА & потужний двигун

Alfa Romeo завжди виділяється для інновацій його двигуна . Протягом усієї своєї багатою історією 105 рік, Alfa Romeo представила багато нововведень промисловості з інноваційними технологіями , які сприяють класі продуктивність.

Giulia Quadrifoglio продовжує цю традицію з абсолютно новим двигуном Bi-Turbo V6, який генерує 510 кінських сил, що робить його найпотужнішим серійним автомобільним двигуном Alfa Romeo за всі часи.

Цей вдосконалений двигун також оснащений електронним управлінням системи деактивації циліндрів, що забезпечує кращий у своєму класі термодинамічний ККД з найбільшою в своєму класі потужністю і сенсаційним крутним моментом.

НАЙКРАЩІ В СВОЄМУ КЛАСІ ДИНАМІЧНІ ЯКОСТІ

Використання для Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio надлегких, високоміцних матеріалів, технологій ексклюзивного класу і потужності і керованості суперкара дозволило досягнути безцінної динаміки руху.
З найкращим співвідношенням між вагою і потужністю у своїй категорії менш, ніж 3 кг / к.с. абсолютно нова Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio встановлює новий стандарт розгону в світі седанів: 0-100 км / год за 3,9 секунди.
Це дух Alfa Romeo в чистому вигляді.