Giulia

Між винаходом і втіленням
різниця лише в емоціях


ЗНАКОВИЙ ІТАЛІЙСЬКИЙ ДИЗАЙН

Alfa Romeo викликає емоції, завдяки своїй багатій історії та захоплюючому поєднанні  найсучасніших технологій, ходовим якостям гоночного автомобіля та спокусливому стилю. 
Народжена в Мілані, Італія, Alfa Romeo завжди шукала ідеальний баланс цих елементів, щоб модна форма, яка обволікає механічну сущність, не була просто функцією. Всі нові Alfa Romeo Giulia викликають почуття і залишаються типово італійськими і безпомилково Alfa Romeo.

giulia_2019_4_full

ВІДМІННИЙ РОЗПОДІЛ ВАГИ

Першорядне значення для задоволення від водіння в абсолютно новій Giulia Quadrifoglio є ідеальний розподіл ваги 50/50, забезпечуючи водієві оптимальний баланс між потужністю і керованістю. Цей вражаючий розподіл ваги отримується завдяки розумному розподілу ваги і використанню технічних матеріалів ексклюзивного класу, в тому числі вуглецевого волокна, що в три рази міцніше і в сім разів легше, ніж сталь. Вуглецеве волокно було використане для всієї конструкції машини, у тому числі для карданного валу, капоту, даху і каркасів передніх сидінь. Алюміній широко використовується для інших частин кузова і основних механічних компонентів, у тому числі двигуна і підвіски.
Карбон-керамічні гальма забезпечують Giulia Quadrifoglio винятковою ефективністю гальмування при будь-яких умовах, при цьому знижуючи загальну вагу.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті