Giulia Quadrifoglio

Сила впевненості

Техніка, що стоїть за емоцією

Нова Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio – це концентрат технологічних рішень, розроблений спеціально для забезпечення продуктивності, що відповідає найкращим очікуванням.

Динамізм

Її ідеальний розподіл ваги 50:50 створює оптимальний баланс і демонструє надзвичайні переваги системи заднього приводу в автомобілі з переднім розташуванням двигуна.

Alfalink ™

Нова запатентована схема підвіски оптимізує ефект фільтрації, дозволяє швидко і точно управляти і забезпечує високі бічні прискорення. На задній осі було вибрано рішення з чотирма важелями, що забезпечує продуктивність, задоволення від водіння і комфорт.

Векторизація крутного моменту

Інноваційна система, що забезпечує оптимальний розподіл крутного моменту між двома колесами задньої осі, за допомогою системи електронного управління диференціалом. Це призводить до більш ефективного зчеплення і більш безпечного керування навіть на високих швидкостях, в поворотах і на будь-якому типі дорожнього покриття.

Аеро Спліттер

Єдиний в світі седан, оснащений активним Aero Splitter: додатковим елементом, розташованим під переднім бампером. На швидкості вище 100 км / ч він відкривається завдяки двом виконавчим механізмам, керованим системою CDC, що гарантує додаткову аеродинамічну навантаження і стійкість, особливо в більш швидких поворотах.

DNA Pro

“Новий селектор Alfa™ DNA Pro взаємодіє з Alfa™ Chassis Domain Control, змінюючи поведінку автомобіля в залежності від режиму водіння.:

RACE: активує наддув і підсилює
звук вихлопів – для їзди по трасі.

DYNAMIC: підвищує чутливість гальм і керма – для спортивного водіння.

NATURAL: управляє підвіскою більш комфортно – для повсякденної їзди.

ADVANCED EFFICIENCY: включає дезактивацію циліндрів, щоб підвищити економічність витрати палива.”

Безпека

Думайте лише про задоволення від водіння

alfa-romeo-giulia-quadrifoglio-24-1900x820

Системи безпеки Giulia Quadrifoglio представляють самі передові технології на сьогоднішній день і підтримують водіння інтуїтивно зрозумілим способом. Задоволення від водіння вашого Alfa Romeo піднімається до несподіваного нового рівня з автономними системами водіння 2-го рівня.

Система Lane Keeping Assist

Завдяки системі Lane Keeping Assist, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio утримує свою траєкторію ходу. Якщо автомобіль наближається до кордонів смуги руху, система буде активно втручатися, щоб утримати машину всередині смуги руху.

Система Active Blind Spot Assist

Active Blind Spot Assist – це система моніторингу, яка постійно відстежує сліпі зони з обох сторін автомобіля, попереджаючи вас, якщо ви входите в жваву зону, і відправляючи поправки на кермо, щоб допомогти вам уникнути зіткнень.

Системи Traffic Jam Assist та Highway Assist

Завдяки поєднанню функцій активного круїз-контролю і логіки центрування по смузі руху система Traffic Jam Assist самостійно управляє швидкістю автомобіля відповідно до відстані від попереднього автомобіля, а також втручається, щоб утримувати його в межах проїжджої частини, як на міських ділянках, так і на автострадах.

Система Intelligent Speed Control

Intelligent Speed Control поєднує в собі функції активного круїз-контролю з системою розпізнавання дорожніх знаків, пропонуючи водієві автоматичне регулювання швидкості відповідно до обмежень, визначених за дорожніми знаками.

Система Traffic Sign Recognition

Система Traffic Sign Recognition автоматично зчитує вказівки на обмеження швидкості і заборона обгонів, показуючи їх на дисплеї приладової панелі.

Система Driver Attention Assist

Система Driver Attention Assist визначає втому тих, хто сидить за кермом Giulia Quadrifoglio, відстежуючи стиль водіння і час у дорозі.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті