Alfa Romeo Logo

Models

У Німеччині Alfa Romeo Giulia знову визнана «Кращим автомобілем»


Шість перемог у семи виданнях німецької нагороди: Alfa Romeo Giulia, безперечно, є одним з автомобілів, які найбільше цінують читачі «Auto motor und sport». Понад 100 000 учасників конкурсу «Кращі автомобілі 2023» ще раз нагородили Alfa Romeo Giulia, віддавши їй перше місце в категорії «Середньорозмірний імпорт». Італійський спортивний седан переміг у своїй категорії проти 17 конкурентів, набравши 19,5% голосів.
Новий Alfa Romeo Tonale також отримав високу оцінку автолюбителів у Німеччині, посівши відмінне 2-е місце у категорії «Компактні позашляховики-імпортери». Нарешті, D-SUV Alfa Romeo Stelvio посів третє місце у категорії «Великі позашляховики-імпортери».

Для «Auto motor und sport» це була 47-а довгоочікувана нагорода конкурсу «Кращі автомобілі». Журнал попросив своїх читачів висловити свою думку про 422 автомобілі, що знаходяться нині на ринку, розділені на 13 категорій, включаючи автомобілі імпортного виробництва. Приз був вручений 9 лютого у Штутгарті, і його отримав Нікколо Бьяджолі, бренд-директор у Німеччині.

«Я хотів би щиро подякувати читачам журналу «Auto Motor und Sport» за їхній ентузіазм щодо автомобіля Alfa Romeo Giulia, знову номінованого серед переможців конкурсу «Кращі автомобілі». Цей успіх свідчить про велику довіру до Alfa Romeo і є для нас стимулом для досягнення амбітних цілей, які запланувала Alfa Romeo».

news20230215_image001
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті