Alfa Romeo Logo

Models

Тест 03, День 02 – *Ласкаво просимо до Alfa Romeo Racing, Мік!* *Herzlich willkommen, Mick!*


Мік Шумахер пересів сьогодні на Alfa Romeo Racing C38, завершивши успішну тестову сесію в Бахрейні. Alfa Romeo Racing сконцентрувалася на аеродинамічних випробуваннях вранці, після чого були проведені випробування шин на трьох різних складах (C3, C4, C5). Німецький гонщик продемонстрував свою самовіддачу і майстерність, вражаючи команду протягом всього часу першої співпраці.

Alfa Romeo Racing буде стежити за прогресом, досягнутим за останні два дні в Бахрейні, і має намір підготуватися до майбутнього Гран-прі в Китаї.

Мік Шумахер (машина №36):
«Сьогодні був ще один прекрасний день на трасі Формули-1, і я можу тільки повторитися, тому що управляти цими машинами дуже весело. Після першого досвіду, який у мене був вчора, я спробував втілити те, що я дізнався, на сьогоднішніх колах, і я радий тому, як це спрацювало. Було дуже приємно працювати з командою Alfa Romeo Racing, набиратися впевненості в машині і неухильно поліпшуватися. Я збережу хороші спогади, а зараз з нетерпінням чекаю можливості повернутися до підготовки до наступної гонки F2 в Баку».

Траса: Bahrain International Circuit / 5 412 км
Пілот: Мік Шумахер
Погода: сонячна/хмарна, суха; повітря 24-31°С, траса 27-47°С
Шасі / двигун: Alfa Romeo Racing C38 – 03 / Ferrari
Кола: 70 кіл, 378 840 км
Найшвидше коло: 1:29.998 (C5)

Про бренд Alfa Romeo:
З моменту свого заснування в Мілані, Італія, в 1910 році, Alfa Romeo розробила і виготовила деякі з найстильніших і ексклюзивних автомобілів в автомобільній історії. Ця традиція живе і сьогодні, оскільки Alfa Romeo продовжує застосовувати унікальний і інноваційний підхід до проектування автомобілів. У кожному Alfa Romeo технології і пристрасть об’єднуються, щоб створити справжній витвір мистецтва – кожна важлива деталь, кожен дизайн – досконала гармонія між красою і метою, розробкою і емоціями. Повне відродження духу Alfa Romeo і максимізація його глобальної привабливості було одним з пріоритетів FCA. Дотримуючись чіткої і визначеної стратегії, Alfa Romeo пише нову главу в своїй багатовіковій історії, яка представляє собою виняткову можливість повністю розкрити потенціал бренду. Сьогодні Alfa Romeo – це справжня демонстрація кращих ресурсів, талантів і технологічних ноу-хау концерну. Спочатку з Giulia, а недавно з Stelvio, Alfa Romeo створила дві моделі, які відображають чистий і оригінальний дух бренду – цей моментально впізнаваний бездоганний персонаж. Ці моделі є свідченням духу «Механіки емоцій» від Alfa Romeo і є яскравими прикладами того, чого люди очікують від цього престижного бренду. Alfa Romeo завойовує серця нового покоління і знову займає своє гідне місце в якості одного з найбільш затребуваних брендів класу преміум в світі. Це, знову ж таки, один з провідних символів італійського інжинірингу та стилю, символ італійської технологічної досконалості і творчого духу. Після більш ніж 30 років відсутності в Формулі-1 бренд оголосив про своє повернення в гонку в 2018 році в якості титульного спонсора команди Sauber F1.

Про групу компаній Sauber
Група компаній Sauber складається з трьох компаній: Sauber Motorsport AG, яка управляє командою Формули-1, Sauber Engineering AG, яка займається розробкою прототипів і адитивного виробництва, і Sauber Aerodynamik AG, яка проводить повномасштабні і модельні випробування в суперсучасній аеродинамічній трубі заводу і створює принципово нові інновації в області аеродинаміки. Компанії тісно співпрацюють, використовуючи досвід більш 450 відданих своїй справі працівників в штаб-квартирі в Хінвілі, Швейцарія, у всіх внутрішніх і зовнішніх проектах.

З моменту свого заснування в 1970 році пристрасть до перегонів була в основі Sauber. Уже понад 45 років інноваційна швейцарська компанія встановлює стандарти в дизайні, розробці і конструюванні гоночних автомобілів для різних серій чемпіонатів, таких як Формула-1, DTM і WEC. Після свого власного дебюту у Формулі-1 в 1993 році Sauber Motorsport AG створила одну з небагатьох традиційних і приватних команд в спорті. Після 25 років змагань у Формулі-1 компанія почала довгострокове партнерство з титульним спонсором Alfa Romeo в 2018 році і виходить на чемпіонат 2019 року під назвою Team Alfa Romeo Racing.

190403_Alfa_Romeo_Test_03_Bahrain_-_Alfa_Romeo_Racing_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті