Alfa Romeo Logo

Models

Попередній перегляд – 2018 Формула -1 Heineken Гран-Прі Канади


7-й раунд чемпіонату FIA Формула 1 з 8 по 10 червня 2018 року

Хінвіл, 4 червня 2018 року. Команда Alfa Romeo Sauber F1 відправляється в Канаду. У жвавому місті Монреалі відбудеться 7-й тур сезону Формула 1 2018 року на знаменитій трасі Жиль Вільньов – трасі, яка характеризується довгими прямими і цікавими комбінаціями кутів. Команда підходить до вихідних з оптимізмом, після сильних виступів обох гонщиків протягом минулого Гран-прі і очікує, що буде на високому рівні конкурентоспроможності в C37 завдяки тому, що сильні сторони автомобіля підходять для умов траси.

Маркус Ерікссон (машина номер 9):
«Я з нетерпінням чекаю повернення в Монреаль. Під час гоночного уїк-енду там завжди весело. Це відмінна траса з довгими прямими ділянками і інтенсивним гальмуванням, що робить її дуже цікавою для водіння. У неї є хороші технічні елементи і знаменита «стіна чемпіонів», яка також створює напругу. Ми підходимо до цих вихідних після декількох сильних виступів на останніх гонках. Для нас буде цікаво побачити, чого ми доб’ємося на трасі такого типу. Я думаю, що у нас повинні бути хороші можливості, щоб бути в середині групи, і я з нетерпінням чекаю початку вихідних».

Шарль Леклерк (машина номер 16):
«Я дійсно з нетерпінням чекаю можливості відправитися в Канаду. Траса Жиль Вільньов в Монреалі – це траса, на якій я ніколи раніше не був. Я їздив по ній в симуляторі, що мені дуже сподобалося, тому було б здорово випробувати це в перший раз в реальному житті. Ми бачили наш потенціал протягом останніх декількох гоночних уїк-ендів, умови цієї траси повинні дозволяти нам бути досить конкурентоспроможними. Це буде цікавий уїк-енд».

Факти про трасу:
Траса Жиль Вільньов на острові Нотр-Дам складається з комбінації вулиць і гоночних ділянок. Цю трасу відрізняють довгі прямі ділянки, п’ять секцій з зигзагоподібними перешкодами і круті віражі. Основний упор на стабільність швидкості, тяги і гальмування, що необхідно, оскільки ніяка інша траса Формули 1 в сезоні не створює стільки випробувань при гальмуванні, як траса в Монреалі.

180527_R06-Monaco-GP-Race_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті