Alfa Romeo Logo

Models

Подвійна перемога Alfa Romeo Giulia на «SPORT AUTO AWARD»


Alfa Romeo Giulia була визнана кращим автомобілем читачами журналу «SPORT AUTO». В опитуванні на нагороду «SPORT AUTO AWARD 2019» вони обрали італійський спортивний седан в якості переможця в двох категоріях. Як і в 2017 і 2018 роках, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, висококласна модель з бензиновим двигуном 2.9 V6 Bi-turbo потужністю 375 кВт (510 к.с.), здобула перемогу серед імпортних автомобілів в категорії «Седан / універсал до 100 000 євро». У категорії «Седан / універсал до 75 000 євро» читачі SPORT AUTO визнали Alfa Romeo Giulia 2.0 Turbo Veloce потужністю 206 кВт (280 к.с.) в якості імпортної моделі номер один..

«SPORT AUTO AWARD» вважається барометром настрою в індустрії спортивних автомобілів. Тим більше я можу сказати, що дуже задоволений розміщенням Alfa Romeo Giulia, якому за останні три роки вдалося здобути в цілому п’ять перемог в цьому конкурсі», – сказала Христина Маурі, менеджер з маркетингу Alfa Romeo і бренду Jeep, на церемонії нагородження в Штутгарті. «Читачі «SPORT AUTO» в черговий раз віддали перевагу італійським характеристикам і дизайну. З недавньої модернізацією моделі Alfa Romeo Giulia ми будемо продовжувати надихати їх в майбутньому нашими спортивними автомобілями».

Це був 27-й випуск «SPORT AUTO AWARD», і більше 12 300 читачів проголосували за свої улюблені автомобілі, обравши з 275 моделей 18 серійних автомобілів – кожна з додатковою категорією імпортних автомобілів – а також десять категорій тюнінгу.

ALFA ROMEO Giulia & Stelvio my20 media drive
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті