Alfa Romeo Logo

Models

Гран-прі Іспанії FIA Формула-1 2019 – Гонка – неділя


Погода: сонячно, повітря 19-21°C, траса 38-42°C

Фредерік Вассер, керівник команди Alfa Romeo Racing і генеральний директор Sauber Motorsport AG: 

«Це були невтішні вихідні, коли нам так і не вдалося висловити свій потенціал. Важко знайти якісь позитиви, так як перший етап гонки був просто кошмаром, але, принаймні, останній етап був кращою частиною вихідних. Обставини не допомогли, а положення Антоніо в сітці і відставання Кімі в першому колі показують, що гонка була провальною. Я б сказав, що сьогоднішній результат применшує наш реальний рівень: на цих вихідних все, здавалося, пішло не так, але важливо протягом двох днів тестів, щоб ми чесно оцінили свої результати і повернулися до того місця, яке ми займали в цьому сезоні».

Кімі Райкконен (машина номер 7):
Alfa Romeo Racing C38 (Шасі 02/Ferrari)
Результат 14-й. Стартував на шинах medium, після 28 кіл перейшов на шини hard і після 45 кіл на шини soft
«Що я можу сказати? Добре, що у нас попереду два дні тестів. Нам це потрібно, і, сподіваюся, ми зможемо з’ясувати, в чому проблеми. В цілому, це були непрості вихідні для нас, в кінці гонки у нас була та ж швидкість, що і у хлопців перед нами, але це не допомогло. Я не зміг добре пройти коло 1, хоча після старту я відчайдушно намагався завоювати кілька позицій. Ми дуже розчаровані, але, як я вже сказав, сподіваюся, що тести допоможуть змінити ситуацію».

Антоніо Джовінацці (машина номер 99):
Alfa Romeo Racing C38 (Шасі 03/Ferrari)
Результат 16-й. Стартував на шинах soft, після 6 кіл перейшов на шини hard і після 41 кола на шини soft
«Непрості вихідні для нас. Ми почали гонку з P18 і використовували дещо іншу стратегію, щоб спробувати відвоювати деякі позиції, в кінці кінців, це не спрацювало, тому що темп просто був відсутній. Нам потрібно багато працювати щоб мати кращий пакет в Монако і досягти кращого результату. Боротьба в середині групи дуже щільна, але ми показали раніше, що ця боротьба нам по плечу».

Інформація для ЗМІ: Інформація для ЗМІ: Весь прес-контент буде доступний за наступним посиланням під час вихідних в Барселоні: bit.ly/307py2E

190512_AR-Racing_Spagna-GP_HP_slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті