Alfa Romeo Logo

Models

Гран-прі Австралії FIA Формули-1 2019 – гонка – неділя


Погода: сонячна і суха, повітря 23-24°C, траса 37-44°C

Фредерік Вассер, керівник команди Alfa Romeo Racing і генеральний директор Sauber Motorsport AG: «Для першої гонки в сезоні це була хороша гонка. У нас були невеликі проблеми, які ми не могли передбачити, але обидва пілоти добре вступили в бій. Ми повертаємося додому з 4 очками, що є позитивним моментом. Розпочати сезон з одним автомобілем в першій десятці – гарне досягнення, і ми докладемо всі зусилля, щоб набрати ще кілька очок на наступному Гран-Прі в Бахрейні».

Кімі Райкконен (машина № 7):
Alfa Romeo Racing C38 (шасі 02/Ferrari)
Результат 8-й. Почав з шинами soft (C4), після 12 кіл перейшов на шини medium (C3)
«Наша машина була досить сильна в гонці, але потім ми застрягли за машинами, і нічого не можна було зробити. Здавалось, що наблизитися до машини попереду неважко, але все одно дуже важко її обігнати». Крім того, у нас була проблема з температурою задніх гальм, так як одна з наклейок козирка потрапила в них, і саме тому довелося зайти в піт раніше, ніж планувалося. Але, як я вже сказав, машина має велику швидкість і поводиться добре, тому я з нетерпінням чекаю гонки в Бахрейні».

Антоніо Джовінацці (машина № 99):
Alfa Romeo Racing C38 (шасі 03/Ferrari)
Результат 15-й. Почав на шинах medium (C3), після 27 кіл перейшов на шини soft (C4)s
«Це була важка гонка. Моя машина отримала пошкодження на 1-му колі, і після цього мені було складно залишатися на швидкості. Було кілька сутичок, і я доклав усіх зусиль, щоб захистити свою позицію. Це була тільки перша гонка. сезону, тому я з нетерпінням чекаю, що поборюсь за сильніший результат в Бахрейні».

Про бренд Alfa Romeo:
З моменту свого заснування в Мілані, Італія, в 1910 році, Alfa Romeo розробила і виготовила деякі з найстильніших і ексклюзивних автомобілів в автомобільній історії. Ця традиція живе і сьогодні, оскільки Alfa Romeo продовжує застосовувати унікальний і інноваційний підхід до проектування автомобілів. У кожному Alfa Romeo технології і пристрасть об’єднуються, щоб створити справжній витвір мистецтва – кожна важлива деталь, кожен дизайн – досконала гармонія між красою і метою, розробкою і емоціями. Повне відродження духу Alfa Romeo і максимізація його глобальної привабливості було одним з пріоритетів FCA. Дотримуючись чіткої і визначеної стратегії, Alfa Romeo пише нову главу в своїй багатовіковій історії, яка представляє собою виняткову можливість повністю розкрити потенціал бренду. Сьогодні Alfa Romeo – це справжня демонстрація кращих ресурсів, талантів і технологічних ноу-хау концерну. Спочатку з Giulia, а недавно з Stelvio, Alfa Romeo створила дві моделі, які відображають чистий і оригінальний дух бренду – цей моментально впізнаваний бездоганний персонаж. Ці моделі є свідченням духу «Механіки емоцій» від Alfa Romeo і є яскравими прикладами того, чого люди очікують від цього престижного бренду. Alfa Romeo завойовує серця нового покоління і знову займає своє гідне місце в якості одного з найбільш затребуваних брендів класу преміум в світі. Це, знову ж таки, один з провідних символів італійського інжинірингу та стилю, символ італійської технологічної досконалості і творчого духу. Після більш ніж 30 років відсутності в Формулі-1 бренд оголосив про своє повернення в гонку в 2018 році в якості титульного спонсора команди Sauber F1.

Про групу компаній Sauber
Група компаній Sauber складається з трьох компаній: Sauber Motorsport AG, яка управляє командою Формули-1, Sauber Engineering AG, яка займається розробкою прототипів і адитивного виробництва, і Sauber Aerodynamik AG, яка проводить повномасштабні і модельні випробування в суперсучасній аеродинамічній трубі заводу і створює принципово нові інновації в області аеродинаміки. Компанії тісно співпрацюють, використовуючи досвід більш 450 відданих своїй справі працівників в штаб-квартирі в Хінвілі, Швейцарія, у всіх внутрішніх і зовнішніх проектах.

З моменту свого заснування в 1970 році пристрасть до перегонів була в основі Sauber. Уже понад 45 років інноваційна швейцарська компанія встановлює стандарти в дизайні, розробці і конструюванні гоночних автомобілів для різних серій чемпіонатів, таких як Формула-1, DTM і WEC. Після свого власного дебюту у Формулі-1 в 1993 році Sauber Motorsport AG створила одну з небагатьох традиційних і приватних команд в спорті. Після 25 років змагань у Формулі-1 компанія почала довгострокове партнерство з титульним спонсором Alfa Romeo в 2018 році і виходить на чемпіонат 2019 року під назвою Team Alfa Romeo Racing.

190317_2019_Australian_Grand_Prix_-_Alfa_Romeo_Racing-47_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті