Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo Tonale: La Metamorfosi*


*Метаморфози

Alfa Romeo Tonale: La Metamorfosi*

ДИЗАЙН: У ВІДПОВІДНОСТІ З КОНЦЕПТКАРОМ, ІТАЛІЙСЬКИЙ І БЕЗПОМИЛКОВО ALFA ROMEO

Остаточний дизайн Tonale є надзвичайно вірним концептуальному автомобілю, від якого він бере свій початок, завдяки чудовій роботі, проведеній у Centro Stile Alfa Romeo.

Alfa Romeo Tonale, призначений для молодого, що живе в мегаполісі, та динамічного покупця, пропонує характерний, чуттєвий та прогресивний дизайн, з акцентом на нові стилістичні канони, яким судилося залишатися як орієнтир при розробці модельного ряду Alfa Romeo: колісні диски з 5 отворами, «телескопічна» панель приладів, спортивне кермо з 3 спицями і синусоїдальні фари. Його компактні розміри – довжина 4,53 м, ширина 1,84 м і висота 1,6 м – містять унікальність італійського дизайну і оригінальний сучасний стиль, типовий для Alfa Romeo.

Ми бачимо повторення стилістичних особливостей, що увійшли в історію світового автомобілебудування, таких як лінія GT, що йде від задньої частини до фар, нагадує форми Giulia GT і чергується з повними і елегантними обсягами, що нагадують культові моделі, такі як 8C Competizione. Передня частина прикрашена неповторним «Trilobo» і характерним щитом Alfa Romeo «Scudetto», який виступає як центральний акцент.

Фари «3+3» з новою повністю світлодіодною адаптивною матрицею нагадують гордий вигляд SZ Zagato або концепт-кара Proteo. Розроблені спільно з Marelli, три модулі становлять унікальну лінію фронту для автомобіля і одночасно забезпечують денне світло, динамічні покажчики повороту та функцію «Welcome and Goodbye» (активується щоразу, коли водій вмикає або вимикає автомобіль), щоб забезпечити найкращі умови освітлення завдяки впровадженню двох складних технологій. Перша з них – «Adaptive Driving Beam» – постійно регулює ближнє світло фар відповідно до швидкості та конкретних умов водіння; друга – «Glare-Free High Beam Segmented Technology» – автоматично виявляє рух попереду та/або рух в протилежному напрямку, щоб уникнути відблиски від інших автомобілів; нарешті, третій модуль, який автоматично активується під час поворотів, щоб забезпечити найкраще бічне освітлення. Ці технології пропонують більшу ефективність – з точки зору довговічності та енергозбереження завдяки вдвічі більшій інтенсивності світла, ніж у звичайних галогенних ламп, і нижчому рівню викидів – і покращують безпеку, зменшуючи навантаження на очі та забезпечуючи кращий комфорт водіння.

Задні ліхтарі мають ті ж елементи стилю, що й передні фари, і утворюють синусоїду, яка повністю охоплює задню частину автомобіля, роблячи його справді унікальним і характерним світловим підписом.

Чуттєвість та динамічність автомобіля також очевидні у задньому склі, данина поваги 8C Competizione, та у дизайні легкосплавних коліс, що відтворюють канон стилю Alfa Romeo «телефонний диск набору номера».
Натхнений історією перегонів Alfa Romeo, інтер’єр зосереджений на водієві, із зручним доступом до всіх елементів керування для безпечного, неперевершеного водіння. Така ж турбота зарезервована і для пасажирів, яким надано ідеальний простір для комфортної подорожі. Це призводить до середовища, створеного для та навколо людей на борту, що характеризується прискіпливою увагою до деталей у поєднанні з постійним пошуком найвищої якості.

Інтер’єр Tonale викликає справжні емоції, не кажучи вже про новітні технології, що забезпечують зв’язок та комфорт, зберігаючи при цьому задоволення від спортивного водіння, яке завжди залишається головним.

 

САМА ПЕРЕДОВА ТЕХНОЛОГІЯ: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДЛЯ ALFA ROMEO ПІДСИЛЮЮТЬ ВІДЧУВАННЯ ВІД ВОДІННЯ І ГАРАНТУЮТЬ ЗАЛИШКОВУ ЦІННІСТЬ

Alfa Romeo Tonale: La Metamorfosi*

Світовий ексклюзив Tonale представляє технологію невзаємозамінних токенів (NFT), справжню інновацію в автомобільному секторі. Alfa Romeo – перший автовиробник, який зв’язав автомобіль із цифровим сертифікатом NFT. Технологія заснована на концепції «блокчейн-карти», секретного цифрового реєстру, який не можна модифікувати, в який повідомляється основна інформація про індивідуальний автомобіль. Ця відмітна позабортова особливість, яка миттєва та довговічна у використанні, підкреслює інноваційний характер Alfa Romeo. За згодою клієнта NFT запише дані про автомобіль, створивши сертифікат, який можна використовувати як гарантію того, що автомобіль обслуговувався належним чином, що позитивно вплине на його залишкову вартість. На ринку уживаних автомобілів сертифікація NFT є додатковим джерелом довіри для власників або дилерів. А поки що покупці будуть впевнені у своєму виборі автомобіля.

 

Alfa Romeo використовує програмне забезпечення та можливості підключення для підвищення зручності роботи водія, який був і залишається у центрі уваги. Таким чином, Tonale оснащений передовими технологіями, щоб забезпечити зв’язок і комфорт, зберігаючи при цьому задоволення від водіння, типове для Alfa Romeo.

Основні нові функції в Alfa Romeo Tonale включають вбудовані функції голосового помічника Amazon Alexa, тому ви завжди можете відчувати себе як вдома у своєму автомобілі, що робить повсякденне життя ще більш простим і зручним.

Повна інтеграція з Amazon: завдяки послузі безпечної доставки «Secure Delivery Service», ви можете вибрати Tonale як місце для доставки посилок, на які ви очікуєте, розблокувавши двері та дозволивши кур’єру залишити їх всередині автомобіля, і все це абсолютно безпечно.

Ви також можете отримувати постійні оновлення про стан автомобіля, не виходячи з дому, дізнаватися рівень заряду та/або палива, шукати визначні місця, знаходити останнє місцезнаходження вашого автомобіля, надсилати команди дистанційного блокування та розблокування та багато іншого. «Alexa» також можна використовувати, щоб попросити додати продукти до вашого списку покупок, шукати ресторан поблизу або налаштувати освітлення чи опалення, підключені до вашої системи домашньої автоматизації, залишаючись зосередженим на дорозі.

У стандартну комплектацію Tonale входить вбудована та абсолютно нова інформаційно-розважальна система. Завдяки настроюваній операційній системі Android і підключенню до мережі 4G з оновленнями через бездротову мережу (OTA), він також пропонує контент, функціональні можливості та послуги, які завжди оновлюються.

Ця система включає повністю цифровий екран з діагоналлю 12,3 дюйма, основний блок з сенсорним екраном з діагоналлю 10,25 дюйма і гладкий, складний багатозадачний інтерфейс, що дозволяє тримати все під рукою, не відволікаючи вашу увагу від дороги. Два великі повноекранні TFT-екрани з діагоналлю 22,5 дюйма є найкращими у своєму класі.

Технології також служать безпеці та комфорту: автономне керування 2-го рівня з новими вдосконаленими системами допомоги водієві (ADAS), що діють відповідно до філософії Alfa Romeo. І тут програмне забезпечення знаходиться на службі у DNA бренду, при цьому основна увага приділяється водієві. Таким чином, всі системи працюють, не заважаючи водієві, при цьому контроль та емоції від водіння залишаються незмінними.

До них відносяться «Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль» (IACC), «Центрування смуги руху» (LC) та «Допомога в пробці», які автоматично регулюють швидкість та траєкторію, утримуючи автомобіль у середині смуги та на відстані від автомобіля спереду, що забезпечує безпека та комфорт. Tonale також оснащений іншими інноваційними пристроями та технологіями, які покращують взаємодію між водієм, автомобілем та дорогою: від «Автономного екстреного гальмування», щоб попередити водія про небезпеку та задіяти гальма, щоб уникнути або пом’якшити будь-яке зіткнення з пішоходом або велосипедистом, до системи «Виявлення сонливого водія», яка попереджає водія, якщо він починає засипати; від системи «Виявлення сліпих зон», яка виявляє сліпі зони ззаду і сигналізує про транспортні засоби, що наближаються, щоб уникнути зіткнення, до системи «Виявлення поперечного наближення ззаду», для попереджень про транспортні засоби, що наближаються збоку при русі заднім ходом, до камери з оглядом 360° з високою роздільною здатністю з динамічною сіткою.

 

СУЧАСНА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ З РІШЕННЯМИ, ПРИЗНАЧЕНИМИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ДНК БРЕНДУ

Alfa Romeo Tonale: La Metamorfosi*

Tonale знаменує для Бренда природний вхід у світ електрифікації, але, вірна своєму зухвалому підходу, Alfa Romeo визначає парадигму: електрифікація має бути на службі у Бренда та його ДНК із місією наново створювати дух спортивності у двадцять першому столітті.

Два рівні електрифікації, Hybrid та Plug-in Hybrid: Tonale дебютує зі 160-сильним двигуном Hybrid VGT (VariableGeometry Turbo), ексклюзивним для Alfa Romeo. Бензиновий двигун 1,5 зі змінною геометрією турбо в поєднанні з семиступінчастою автоматичною коробкою передач Alfa Romeo TCT з 48 вольт 15 кВт і 55 Нм електродвигуном «P2» здатний передавати рух на колеса, навіть коли двигун внутрішнього згоряння відключений. Alfa Romeo вибрала це технічне рішення, щоб запропонувати неповторні почуття від електрифікації. Коробка передач забезпечує запуск та рух в електричному режимі на низьких швидкостях, а також під час паркування та в русі. При запуску також доступна версія Hybrid потужністю 130 к.с., знову ж таки в парі з 7-ступінчастою Alfa Romeo TCT та 48-вольтовим електродвигуном P2.

Найвищу продуктивність гарантує ексклюзивний 275-сильний Plug-in Hybrid Q4, який розганяється від 0 до 100 км/год всього за 6,2 секунди і забезпечує запас ходу в чисто електричному режимі до 80 км* в міському циклі (понад 60 км* в змішаному циклі), найкращі у своєму класі значення в сегменті. У стандартній комплектації гібридної силової установки Q4 тяга забезпечує неперевершений рівень безпеки та задоволення від водіння.

Завершує лінійку двигунів, новий 1,6-літровий дизельний двигун потужністю 130 к. с. з крутним моментом 320 Нм у парі з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач Alfa Romeo TCT з подвійним зчепленням і переднім приводом.

КЛІЄНТ В ЦЕНТРІ ВСЕСВІТУ ALFA ROMEO: ЯКІСТЬ ПРОДУКТУ І ПОСЛУГ

Разом із Tonale Alfa Romeo запускає серію нових послуг, які перевизначають якість обслуговування клієнтів та охоплюють всю лінійку бренду.

Цифровий досвід: клієнт може здійснити покупку онлайн, не виходячи з дому, за три прості кроки, отримавши доступ до інтерфейсу, ідентичного тому, який використовується в дилерських центрах.

Розширена гарантія: невпинні зусилля щодо покращення якості кінцевого продукту привели до появи інноваційної розширеної гарантії Alfa Romeo, що подовжує захист основних компонентів автомобіля до 5 років. Гарантію на акумулятори в гібридних версіях Tonale також подовжено до 8 років або 150 000 км пробігу, ставши найкращою пропозицією в сегменті.

Alfa Romeo Certified це компанія, яка присвячена клієнтам на ринку вживаних автомобілів. Мета полягає в тому, щоб забезпечити враження від покупки, ідентичні до покупки нового автомобіля. Основні особливості послуги такі:

 • Гарантійне покриття еквівалентне гарантійному покриттю нового автомобіля.
 • «Задоволення або повернення грошей» протягом 10 днів або 1000 км.
 • Відсутність витрат на технічне обслуговування протягом 15 000 км.
 • 120 перевірок автомобіля
 • Індивідуальні післяпродажні та фінансові послуги
 • Тест Драйв
 • Цілодобова техдопомога в Європі протягом гарантійного терміну

 

Нарешті, Alfa Romeo Videocheck – це сервіс, присвячений післяпродажному обслуговуванню, створений з урахуванням особливого ставлення клієнтів до свого автомобіля. Одна єдина мета – якість обслуговування та прозорість для клієнтів. У майстерні, якщо з’ясовується, що автомобілю потрібно більше роботи, ніж було погоджено з клієнтом, технічні фахівці повинні будуть виконувати процедуру через мобільний додаток, щоб підтвердити роботу за допомогою відео, що супроводжує відповідні витрати на ремонт. Після цього клієнт зможе частково чи повністю прийняти чи відхилити нову пропозицію.

КРАЩА У КЛАСІ ДИНАМІКА ВОДІННЯ ЗА РАХУНОК СПЕЦІАЛЬНИХ ТЕХНІЧНИХ РІШЕНЬ

Tonale є еталоном у своєму сегменті з погляду динаміки руху. Він забезпечує бездоганну динаміку спортивного автомобіля, що підтверджується кращим розподілом ваги і найпрямішим кермовим управлінням у своєму сегменті (13,6), а також тим фактом, що це єдина модель у своєму класі, оснащена інтегрованою гальмівною системою (IBS) алюмінієвими перемикачами на кермі. Застосування фіксованих супортів Brembo з 4 поршнями та самовентильованими дисками спереду та повнорозмірними дисками ззаду сприяє підвищенню ефективності гальмування. Tonale використовує повністю незалежну систему підвіски MacPherson із амортизаторами Frequency Selective Damping (FSD). А щоб ще більше покращити свої виняткові якості зчеплення з дорогою, навіть на поверхнях із низьким зчепленням, новий Tonale пропонує два рішення приводу: повний привід Q4 у версії Plug-in Hybrid e-Q4 та передній привід у версіях Hybrid і Diesel. Дві останні також оснащені електронним самоблокуючим диференціалом Alfa Romeo. Технічні характеристики доповнюються активною підвіскою «Dual Stage Valve» з електронним керуванням амортизацією. Коротше кажучи, сидіння за кермом нового Tonale – це захоплююче враження від водіння, яке стає запрошенням до подорожі, не важаючи місця призначення.

 

НОВА СТРАТЕГІЯ МОДЕЛЬНОГО РЯДУ

Alfa Romeo Tonale представляє нову стратегію модельного ряду, ще більше спрощуючи рішення клієнта щодо комплектації. Доступні два рівні копмлектації – Super і Ti, обидва з чітко визначеними технічними характеристиками, що відповідають потребам найвибагливіших клієнтів. Комплектацію Super, що відкриває доступ до унікального досвіду використання Alfa Romeo, можна доукомплектувати за допомогою пакету Sprint, який включає безліч опцій з яскраво вираженим спортивним відтінком. Крім того, комплектація Ti, що підкреслює елегантність та неповторний характер Tonale, може бути доповнена пакетом Veloce, щоб досягти піку продуктивності та спортивності.

 

ЗРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ В ПОМІЛЬЯНО НА СПЕЦІАЛЬНІЙ ВИРОБНИЧІЙ ЛІНІЇ І З БЕЗКОМПРОМІСНОЮ ЯКІСТЮ

Alfa Romeo Tonale виробляється на переобладнаному заводі Giambattista Vico Stellantis в Помільяно-д’Арко (Неаполь) – одній з найпередовіших виробничих ділянок Групи – на модернізованій виробничій лінії, призначеній для нової моделі Alfa Romeo, зі спеціально створеним, ультрасучасним складальним комплексом. Спроектований у 1968 році компанією Alfa Romeo і працюючий з 1972 року, промисловий комплекс на сьогоднішній день виробив 5 мільйонів автомобілів та отримав безліч міжнародних нагород, у тому числі: у 2012 році Срібний сертифікат World Class Manufacturing (WCM) та нагороду Automotive Lean Production завод у Європі, за яким у 2013 році пішла золота медаль WCM та однойменний рівень. Минулого року на заводі було проведено капітальну реконструкцію, що відповідає вимогам майбутнього, про що свідчать впровадження найінноваційних технологій для створення гібридних автомобілів, навчання персоналу та повага до навколишнього середовища.

 

ПРО МОДЕЛЬ ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИЗАЙН:
ВІРНИЙ КОНЦЕПТ-КАРУ, ІТАЛІЙСЬКИЙ І БЕЗПОМИЛКОВО ALFA ROMEO
Зовнішній вигляд
Нова Alfa Romeo Tonale представлена як логічний наслідок дослідницької подорожі, першим результатом якої став концепт-кар, а потім модель масового виробництва, спрямована на підтвердження інтенсивних досліджень і розробок її стилю. Дослідження, численні історичні довідки, натхнення та розробка цих важливих інгредієнтів дозволили Centro Stile Alfa Romeo зіграти важливу роль у безперервності специфікацій концепт-кара. Результатом є захоплюючий автомобіль, який поєднує в собі стилістичні особливості Alfa Romeo, переосмислені в ім’я сучасності, з характеристиками італійського дизайну.
Бічні сторони примітні подовженим вигином нижче талії, названим дизайнерами Alfa Romeo «Лінією GT», яка проходить від задньої частини до фар, надаючи чіткості кузову автомобіля та його «виду» у профіль. У нижній частині бічних поверхонь особливе моделювання поверхонь передає чуттєвість та атлетизм кузова автомобіля. Всі ці характерні елементи глибоко вкоренилися в ДНК бренду, наприклад, лінія GT і її явний спогад про прості, культові форми Giulia GT. Що стосується «моделювання», з його повними обсягами та чуттєвістю, необхідно згадати певні моделі, які стали частиною автомобільної історії, такі як 8C Competizione та інші символи бренду. Автомобілі, здавалося б, сильно розрізняються за своїм поколінням та типом, але їх легко відрізнити, розглядаючи Tonale з різних точок зору.

Спереду виділяється новий «плаваючий» щиток, але вже не як частина бамперів, але як відмітний елемент. Нижня частина включає два основні бічні повітрозабірники; разом із щитом вони створюють те, що вже кілька поколінь відоме як «Трілобо». У верхній частині передньої частини можна виділити фари, що підтверджують концепцію «3+3» – ще один результат переробки культових моделей, таких як SZ Zagato та концепт-кар Proteo. Тривимірну геометрію вогнів можна легко інтерпретувати як пряме розширення щитка назовні. Таку ж концепцію підкреслює послідовність вввімкнення фар як «вітального світла» і з використанням сигналів повороту.

Світловий блок знову став зіркою ззаду. Він переробляє пропозицію, зроблену в концептуальному автомобілі, свого роду синусоїдальної кривої, яка проходить з боку в бік задньої частини і стає безпомилковим «світловим підписом» Tonale. Повертаючись до деяких об’ємних елементів, слід зазначити форму заднього скла. Його округлість і класична складка в нижній центральній лінії характеризують верхню частину задньої частини автомобіля в спортивному та елегантному стилі. Тут також є кілька посилань: погляд на верхню частину, де зустрічаються отвір для денного світла (DLO), краї бічних вікон та верхня частина заднього скла, одразу викликає асоціації з культовими автомобілями, такими як 8C Competizione. Все це наголошує на важливості взаємного збагачення іншими моделями Alfa Romeo різних сегментів та поколінь при розробці Tonale. Те саме можна сказати і про іншу відмінну рису нового C-SUV: легкосплавні диски у формі «телефонного номеронабирача», які високо цінувалися на концепт-карі і тепер підтверджені в серійній моделі. Це переробка теми перфорованого «телефонного номеронабирача», результат еволюції, що почалася в 1960-х роках з культових автомобілів, таких як 33 Stradale. Зокрема, з часом перфорація поступово збільшувалася в розмірах, спочатку для адаптації до технічних рішень і концепцій, а потім дедалі більше тісно пов’язаних із потребами в охолодженні гальм, легкості та міцності. Для такого гарного вбрання також потрібне чудове взуття, тому легкосплавні диски Tonale, доступні в розмірах 17, 18, 19 та 20 дюймів, підкреслюють силует моделі.

 

Інтер’єр

Alfa Romeo Tonale: La Metamorfosi*

Дизайн інтер’єру Tonale, натхненний гоночною історією Alfa Romeo, будить пристрасть завдяки динамічним та потужним формам. Лінії врівноважують гармонію та зусилля, і виникає тактильне відчуття, що весь автомобіль завжди готовий до роботи.

Все сфокусовано та направлено на водія, хоча інтер’єр також розрахований на комфорт пасажирів. Спортивна та високотехнологічна обстановка, виражена у прохолодній твердості алюмінію, теплоті та м’якості шкіри та алькантари, також відображає особистість молодого, що живе у мегаполісі та динамічного клієнта.
Серед найхарактерніших елементів нової моделі виділяються «телескопічна» панель приладів із чіткою стилістичною матрицею Alfa Romeo та компактне кермо спортивної форми, що забезпечує точне й безпосереднє відчуття від керма. Кермо також прикрашене ексклюзивними алюмінієвими перемикачами.

У центральному тунелі є важлива особливість Alfa Romeo: новий D.N.A. селектор режиму водіння, а «орієнтована на водія» панель приладів характеризується вентиляційними отворами кондиціонера: центральні тонкі, із зовнішніми вентиляційними отворами у знаменитій формі «турбіни». Все це прикрашено темою ромбовидної текстури, яку можна побачити на вентиляційних отворах, центральному тунелі та ручках, надиханих точною механічною обробкою з лазерним гравіюванням. Приладова панель також включає вставку, що підсвічується ззаду, з ефектом «несподіваного підсвічування»: коли панель вимкнена, з’являється малюнок, а коли вона вввімкнена, цей малюнок зникає і показується новий фон з використанням різнобарвного підсвічування. Ті ж тривимірні елементи можна побачити в тканинах сидінь, від базових версій до ефекту градієнта з контрастним кольором фону з алькантари і веганської шкіри у версіях з найвищими характеристиками. Ергономічні сидіння ідеально підходять для повсякденного використання, вони виконані в молодому та динамічному стилі завдяки використанню неопрену, який зазвичай використовується в спортивному одязі. Таким чином, інтер’єр Tonale – це незвичайний, інклюзивний досвід, який став можливим завдяки захоплюючому, гостинному салону з динамічними характеристиками, які цінують любителі водіння.

 

САМА ПЕРЕДОВА ТЕХНОЛОГІЯ: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДЛЯ ALFA ROMEO ПІДСИЛЮЮТЬ ВІДЧУВАННЯ ВІД ВОДІННЯ І ГАРАНТУЮТЬ ЗАЛИШКОВУ ЦІННІСТЬ
Технологія NFT

Alfa Romeo Tonale: La Metamorfosi*

Світовий ексклюзив Tonale представляє технологію невзаємозамінних токенів (NFT), справжню інновацію в автомобільному секторі. Alfa Romeo – перший автовиробник, який зв’язав автомобіль із цифровим сертифікатом NFT. Технологія заснована на концепції «блокчейн-карти» – конфіденційної та не піддається зміни запису основних етапів життя окремого автомобіля. Ця риса підкреслює інноваційний характер Alfa Romeo. За згодою клієнта NFT запише дані про автомобіль, створивши сертифікат, який можна використовувати як гарантію загального стану автомобіля, що позитивно вплине на його залишкову вартість. На ринку уживаних автомобілів сертифікація NFT є додатковим джерелом довіри для власників або дилерів. А поки що покупці будуть впевнені у своєму виборі автомобіля.

 

Amazon Alexa, щоб завжди відчувати себе як вдома
Основні нові функції в Alfa Romeo Tonale включають вбудовані функції голосового помічника Amazon Alexa, тому ви завжди можете відчувати себе як вдома у своєму автомобілі, що робить повсякденне життя ще більш простим і зручним.

Завдяки службі безпечної доставки «Secure Delivery Service» ви можете вибрати Тонале як місце для доставки посилок, які ви очікуєте, відкривши двері та дозволивши кур’єру залишити їх у машині, і все це в повній безпеці. Ви також можете отримувати постійні оновлення про стан автомобіля, не виходячи з дому, дізнаватися про рівень заряду та/або палива, шукати пам’ятки, дізнаватися останнє місцезнаходження вашого автомобіля, відправляти віддалені команди блокування та розблокування та багато іншого. Alexa також можна використовувати, щоб попросити додати продукти до списку покупок, знайти найближчий ресторан або відрегулювати освітлення або опалення, підключене до вашої системи домашньої автоматизації, не відволікаючись від дороги.

Alfa Romeo Tonale: La Metamorfosi*

Великий дисплей і гладкий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс HMI
У стандартну комплектацію Alfa Romeo Tonale входить нова інформаційно-розважальна система, що складається з двох великих дисплеїв з діагоналлю 22,5 дюйма, що є рекордом у сегменті, і складним, плавним та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом людина-машина (HMI), що дозволяє мати всі функції на кінчиках пальців. Нова інформаційно-розважальна система з операційною системою Android, що настроюється, і підключенням до мережі 4G з оновленнями повітрям (OTA) також пропонує контент, функції та послуги, які завжди оновлюються.
У центрі панелі приладів з історичним «телескопічним» дизайном виділяється новий повністю цифровий 12,3-дюймовий TFT-екран для доступу до всіх даних автомобіля та налаштувань технологій автономного водіння. Кластер також можна переконфігурувати, використовуючи три макети: Evolved, Relax та Heritage, останній з яких натхненний культовими моделями бренду.

У панель приладів вбудований інноваційний 10,25-дюймовий сенсорний екран, натхненний новітніми смартфонами, який задовольнить смаки та потреби будь-якого клієнта. Система була розроблена для роботи з віджетами, графічними компонентами, призначеними для інтуїтивної взаємодії з усіма функціями, які можна налаштувати за допомогою швидкого та простого перетягування. Кожен користувач може створити свою домашню сторінку, де кожна функція автомобіля сама по собі є програмою. За допомогою простого горизонтального прокручування ви можете впорядкувати екрани доступу, що стосуються Alfa D.N.A., радіо, засобів масової інформації, телефону, навігатора, кондиціювання повітря, підключених служб і ADAS. Водій сам вирішує, чи використовувати поворотну ручку чи сенсорний екран.

 

Послуги Alfa Connect Services
Alfa Romeo Tonale оснащений «Alfa Connect Services», інструментом, який пропонує розширені бортові можливості підключення та ряд послуг для вашої безпеки та комфорту. Перш за все, це «My Navigation», що складається з програм для віддаленого пошуку пунктів призначення і точок інтересу (PoI). У пакет також включена послуга Send & Go, за допомогою якої клієнт має можливість відправити пункт призначення в навігатор прямо зі свого смартфона. «My Remote» включає різні сервіси, такі як: дистанційне керування функціями автомобіля (відкриття/закриття дверей або миготіння фарами) через смартфон або смарт-годинник; місцезнаходження автомобіля; контроль певних параметрів (швидкість і площа) та повідомлення, якщо вони не дотримуються. Послуга «My Wi-Fi» надає можливість спільного використання інтернет-з’єднання між декількома пристроями на борту, щонайбільше до 8 з них. За допомогою Alfa Connect водії також можуть отримати доступ до My Assistant: у разі зіткнення або надзвичайної ситуації пасажир може звернутися за допомогою до спеціального (24/7) кол-центру. У разі аварії виклик автоматично здійснюється на номер телефону національної допомоги, або якщо автомобіль ламається, водій може викликати допомогу на дорозі, при цьому автомобіль повідомляє свої координати, щоб можна було здійснити порятунок. Пакет також включає службу звітності, що дозволяє щомісяця надсилати інформацію в Alfa Romeo про стан їх автомобіля електронною поштою. З «My Car» ви можете контролювати стан і параметри автомобіля за допомогою програми «My Alfa Connect»; «My Alert», щоб попередити власника про спробу крадіжки; та «My Fleet Manager», призначений для керування автопарком.

Зауважте, що ці функції доступні для всієї лінійки Alfa Romeo.

 

Спортивна кабіна, «зроблена на замовлення» для водія

Все, що вам потрібно зробити, це сісти на борт, щоб зрозуміти, що нова модель орієнтована на водія, з його емоціями та прагненням до хвилюючих відчуттів від водіння. Доказом тому є водійське сидіння, «скроєне» як із тканини, з діагональним тунелем, трохи хвилястою передньою панеллю з приладами, зверненими до водія. Всі елементи управління знаходяться у вас під рукою і легко доступні як фізичні, так і цифрові елементи управління, доступ до яких здійснюється з центрального дисплея. Таким чином, можна насолоджуватися захоплюючим водінням без відволікаючих факторів, де пристрасть та безпека співіснують. Про це також свідчить функція Wireless Mirroring для Apple CarPlay та Android Auto, яка входить у стандартну комплектацію Tonale.

 

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА СЛУЖБІ ТОПОВОЇ БЕЗПЕКИ ТА КОМФОРТУ

Нові системи ADAS посилюють емоції від автономного водіння 2-го рівня
Tonale оснащений новими вдосконаленими системами допомоги водієві Alfa Romeo ADAS для автономного водіння 2-го рівня, для автоматичного керування прискоренням, гальмуванням та збереженням смуги руху при збереженні максимальної безпеки водіння та незмінному задоволення від сидіння за кермом.
Зокрема, Alfa Romeo Tonale забезпечує автономне водіння 2-го рівня, поєднуючи передню камеру, яка в поздовжньому та поперечному напрямку контролює все оточення автомобіля, а також системи «Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль» (IACC) та «Центрування смуги руху» (LC ). Зокрема, система IACC використовує «Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль», який автоматично регулює швидкість автомобіля для підтримки безпечної відстані до автомобіля, що йде попереду, а також системи «Розпізнавання дорожніх знаків» та «Інтелектуальний контроль швидкості». Перший використовує бортову камеру для розпізнавання дорожніх знаків, повідомляє їх на дисплеї та попереджає водія про поточне обмеження швидкості. Останній пропонує водієві знизити швидкість до виявленої межі. Якщо водій погоджується, система круїз-контролю автоматично налаштовується. І знову ж таки, система LC контролює бічний рух автомобіля, щоб утримувати автомобіль у центрі смуги руху навіть в умовах інтенсивного руху.

 

Інноваційні системи на службі безпеки
Нова Alfa Romeo Tonale оснащена функціями активної та пасивної безпеки, які підходять для повсякденних потреб водіння. А також передні, бічні та шторкові подушки безпеки, інноваційні пристрої та технології, які вдосконалюють взаємодію між водієм, автомобилем і дорогою, є стандартними для всього асортименту. Приклади включають «Автономне екстренне гальмування з вразливими учасниками дорожнього руху», щоб попередити водія про небезпеку та повністю зупинити автомобіль, щоб уникнути або пом’якшити зіткнення та розпізнати присутність пішохода або велосипедиста; і система «Виявлення сонливого водія», якя перевіряє рухи автомобіля, щоб виявити будь-яку втому водія. При перевищенні певного порога, система видає звукові сигнали та/або візуальні попередження, рекомендуючи водієві зупинитися для перерви. Функції Tonale доповнені функцією «Rear Seat Reminder Alert», що дозволяє виявити предмет, що знаходиться на задньому сидінні через задні двері. Коли машину вимкнено, пристрій повідомляє і нагадує водієві, що річ є. На замовлення: система «Blind Spot Detection», яка відстежує сліпі зони ззаду і повідомляє про транспортні засоби, що наближаються; система «Rear Cross Path Detection» – для оповіщення про транспортні засоби, що наближаються збоку при русі заднім ходом; та «Камера огляду 360°», що забезпечує круговий огляд оточення автомобіля на 10,25-дюймовому цифровому сенсорному екрані з динамічною сіткою. З чотирма камерами високої роздільної здатності, розташованими на передній решітці, дзеркалах заднього виду та задніх дверей.

 

Комфорт та гарне самопочуття на борту, якими можна поділитися 
Alfa Romeo Tonale привносить секрети італійської гостинності у світ преміальних позашляховиків: у його інтер’єрі співіснують ексклюзивність, гарний смак та елегантність. У той час як пасажирський салон пропонує достатньо місця для пасажирів, передня частина забезпечує повне відчуття контролю та домінування на дорозі, що насамперед стало можливим завдяки високій посадці водія, яка не знижує задоволення від водіння, типове для спортивного автомобіля Alfa Romeo. Він також гарантує для всіх гарне самопочуття на борту завдяки двозонному кондиціювання повітря, складній інформаційно-розважальній системі, вентиляції та підігріву передніх сидінь, приємному освітленню салона та аудіосистемі з 14 динаміками від Harman Kardon. Alfa Romeo Tonale є однією з небагатьох моделей у своєму класі, яка пропонує систему «напівавтоматичного паркування», яка вказує місце, доступне для паркування, і завершує самі маневри в’їзду та виїзду автомобіля. Знову ж таки, в ім’я максимального комфорту, нова модель включає в себе електричну кришку багажника та бездротову зарядну панель перед ручкою перемикання передач, щоб розмістити та зарядити ваш смартфон із повною безпекою та комфортом. Одним словом, Tonale орієнтований на шанувальників відчутної насолоди від італійської веселості, комфорту та смаку.

 

Розвиток режимів керування, керованих системою Alfa D.N.A.
Від дебюту у Giulietta, Mito та 4C до його розвитку у Giulia та Stelvio ми підійшли до Tonale. Це розвиток селектора режиму керування Alfa D.N.A. із специфічними функціями, пов’язаними з електричною трансмісією. У Tonale режим «Dynamic» розроблений з особливим калібруванням педалі акселератора, що забезпечує більш ефективне гальмування і пряміший відгук рульового колеса. Режим «Natural» продовжує підтримувати найкращу оптимізацію продуктивності та автоматично керує компромісом між використанням електродвигуна та двигуна внутрішнього згоряння. Таким чином, при повсякденному використанні економія енергії та споживання не шкодять продуктивності продуктивності. Режим «Advance Efficiency» відкалібрований для максимальної енергоефективності в гібридній версії, в той час як режим AE в конфігурації PHEV запускає модель в повністю електричному режимі.

 

СУЧАСНА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ, З РІШЕННЯМИ, ПРИЗНАЧЕНИМИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ДНК БРЕНДУ

Alfa Romeo Tonale оснащений рядом ефективних гібридних двигунів, які підкреслюють тверду відданість бренду майбутньому, орієнтованому на екологічну мобільність. Це природний етап на шляху бренду до рушійної синергії, яка може підвищити продуктивність та динаміку керування при повній повазі до навколишнього середовища. Зрештою, з Tonale бренд не просто адаптувався до нових стандартів; він переосмислив свою ДНК у бік енергії, гармонії з навколишнім середовищем, ефективності та інтуїтивності під час управління режимами руху. Фактично ця нова технологія означає, що нова модель Alfa Romeo може забезпечити справжній «гібридний досвід». Доступні два рівні електрифікації – Hybrid та Plugin Hybrid, що знаменує собою перший крок Alfa Romeo у процесі електрифікації модельного ряду.

160-сильний двигун Hybrid VGT (VariableGeometry Turbo) дебютує виключно на Tonale. Ця версія оснащена переднім приводом та новою гібридною технологією. Його турбонагнітач із змінною геометрією в поєднанні з 7-ступінчастою коробкою передач Alfa Romeo TCT з подвійним зчепленням і 48-вольтовим 15-кіловатним електродвигуном «P2» з крутним моментом 55 Нм дозволяє 1,5-літровому бензиновому двигуну передавати рух на колеса навіть при вимкненому двигуні внутрішнього згоряння. Alfa Romeo вибрала це технічне рішення, щоб запропонувати найкращий досвід електрифікації. Коробка передач забезпечує запуск та рух в електричному режимі на низьких швидкостях, а також при маневрах паркування та в русі, забезпечуючи типову продуктивність бензинового двигуна, але із споживанням (бензин + електрика), порівнянним з дизельним двигуном, з надзвичайно лінійною подачею потужності та дійсно стабільним прискоренням.

Точкою входу в світ Tonale є версія Hybrid потужністю 130 к.с., новий 4-циліндровий 1,5-літровий бензиновий двигун з турбонаддувом потужністю 130 к.с. і максимальним крутним моментом 240 Нм у поєднанні з ексклюзивною 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням і вбудованим 48-вольтовим електродвигун «P2» на 15 кВт і 55 Нм.

Максимальна продуктивність гарантується ексклюзивним Plugin Hybrid Q4 на 275 КС, найпотужнішою версією в лінійці з точки зору продуктивності і рівня електрифікації. Удосконалена гібридна система поєднує в собі турбобензиновий двигун 1.3 MultiAir з сімейства Global Small Engine, який забезпечує зчеплення з передніми колесами, а задні з’єднані з електродвигуном. Система оснащена акумулятором ємністю 15,5 кВт·год і забезпечує загальну потужність 275 к. Це є найспортивнішою пропозицією у своєму класі з прискоренням від 0 до 100 км/год всього за 6,2 секунди. Версія Plugin Hybrid оснащена повним приводом Q4 – тобто переднім приводом з використанням двигуна внутрішнього згоряння, а задній привід забезпечується електродвигуном – для неперевершеного рівня безпеки та задоволення від водіння. Крім того, Tonale Q4 є найефективнішим C-SUV Plug-in Hybrid у своїй категорії з очікуваним запасом ходу до 80 км* у міському циклі та понад 60 км* у змішаному циклі. Завдяки гонитві за максимальною ефективністю, акумулятор повністю заряджається за 2 з половиною години за допомогою швидкого зарядного пристрою потужністю 7,4 кВт.

Alfa Romeo Tonale: La Metamorfosi*

Всі характеристики гібридних версій  
Новий 4-циліндровий двигун з турбонаддувом був розроблений, щоб найкраще підходити для гібридного використання, оптимізувати термодинаміку і, отже, економити витрати палива. Його характеристики включають той факт, що він працює за циклом Міллера; має високий рівень стиснення (12,5:1); нова ГБЦ із компактною камерою згоряння; подвійна зміна фаз газорозподілу; та спеціальні повітрозабірні канали з «високим обертанням». Він також оснащений новою системою прямого впорскування під високим тиском, що працює при тиску до 350 бар.

Розроблена спеціально для Alfa Romeo версія потужністю 160 л. оснащена новим турбокомпресором з геометрією, що змінюється, здатним поєднувати високу чуйність на низьких швидкостях і високу потужність для більш спортивного водіння, зберігаючи при цьому високий рівень ефективності. Вхідний силовий агрегат розвиває потужність 130 к.с., а максимальний крутний момент досягає 240 Нм.

В обох двигунах також встановлений ременний стартер-генератор, що гарантує швидкі та безшумні переходи при повторному запуску. Інтелектуальна гальмівна система оптимізує функцію «автоматичної зарядки»; вона використовує змішане рекуперативне гальмування, щоб максимізувати відновлення кінетичної енергії під час уповільнення та підвищити ефективність.

Ця нова гібридна технологія означає, що Alfa Romeo Tonale може надати клієнтам справжній гібридний досвід в ім’я максимальної продуктивності та високої ефективності. Все це завдяки поєднанню нового 1,5-літрового бензинового двигуна та електродвигуна, що також забезпечує додатковий імпульс для оптимізації відгуку. Враження від водіння також стають по-справжньому універсальними та розслаблюючими, враховуючи різні доступні функції, у тому числі:

 • «Безшумний старт», щоб запустити автомобіль без необхідності вмикати бензиновий двигун, використовуючи лише режим EV
 • «Відновлення енергії», щоб відновити енергію, яка в іншому випадку була б витрачена даремно під час уповільнення автомобіля (електронний інертний рух) та під час гальмування (рекуперативне гальмування)
 • Boost & Load Point Shift. Завдяки «e-Boosting» можна збільшити крутний момент на колесах завдяки електродвигуну, який підтримує бензиновий двигун; крім того, шляхом калібрування крутного моменту (двигуна або гальмування), який забезпечує електродвигун, можна оптимізувати робочу точку бензинового двигуна
 • Електричний привід, що дозволяє транспортному засобу рухатися лише з електродвигуном з вимкненим бензиновим двигуном.

 

Новий Tonale може працювати в різних сценаріях водіння, використовуючи тільки електродвигун (тобто з вимкненим бензиновим двигуном). Це стало можливим завдяки широкому діапазону можливостей EV, які включають в себе:

 • e-Creeping використовує електродвигун для забезпечення запуску, який зазвичай доступний в автомобілях з автоматичною коробкою передач, зі швидкістю, яка може змінюватися від 0 км/год до еквіваленту бензинового двигуна, який працює на холостому ходу на першій передачі або задньому ходу.
 • e-Launch, щоб запустити автомобіль, використовуючи тільки електродвигун
 • e-Queueing, щоб автомобіль продовжував їхати в заторі за схемою «stop & go»
 • e-Parking, щоб спростити маневри паркування, роблячи їх практичними та тихими.

Можливості EV доступні залежно від стану заряду акумулятора та необхідної потужності.

 

НАЙКРАЩА У КЛАСІ ДИНАМІКА ВОДІННЯ

СПРАВЖНЯ ALFA ROMEO

Alfa Romeo Tonale: La Metamorfosi*

Ідеальний розподіл ваги
Однією з основних цілей розробки Alfa Romeo Tonale було отримання максимального задоволення від водіння. Одним із елементів, який сприяв досягненню цієї мети, був ідеальний розподіл ваги між двома осями, характерний для традицій конструкції Alfa Romeo. Це вимагало особливого управління масою та матеріалами, що було зроблено як за рахунок роботи над компонуванням автомобіля, так і за рахунок розміщення всіх важчих компонентів якомога ближче до центру. Зокрема, версії Tonale, оснащені переднім приводом, завдяки відмінному балансу мас оптимізують передачу крутного моменту на землю і керованість на поворотах; останній ще більше підкреслюється у повнопривідній версії Q4 завдяки крутному моменту, доступному на землі для кожної осі.

 

Найпряміше кермо в сегменті і ексклюзивні алюмінієві підрульові перемикачі
У будь-якій ситуації і на будь-якій швидкості управління Tonale C-SUV завжди природне і інстинктивне, в тому числі завдяки прямому передатному числу в сегменті (13,6). Відчуття рульового управління, точне і пряме, як і очікувалося від Alfa Romeo, підкреслюється застосуванням геометрії незалежної передньої підвіски, яка максимально зменшує наслідки, обмежуючи застосування фільтрації за допомогою програмного забезпечення, що оптимізує управління рульовим управлінням передніх коліс. Спортивність ще більше посилюють алюмінієві підрульові перемикачі – вони є візитною карткою бренду та унікальні у своїй категорії.

 

Інтегрована гальмівна система (IBS)
Унікальний у своєму класі новий Alfa Romeo Tonale використовує інтегровану гальмівну систему (IBS), інноваційну електромеханічну систему, яка поєднує в собі контроль стійкості зі звичайними гальмами з сервоприводом. Інтеграція електроніки та механіки, значна оптимізація ваги, оптимальне відчуття та повна відсутність вібрації педалі гарантують системі миттєвий відгук на гальмування. Застосування фіксованих супортів Brembo з 4 поршнями та самовентильованими дисками спереду та повнорозмірними дисками ззаду сприяє підвищенню ефективності гальмування.

Alfa Romeo Tonale: La Metamorfosi*

Електронна підвіска «Dual Stage Valve»
Електронна підвіска DualStage Valve забезпечує вибір між продуктивністю та комфортом. Електронні амортизатори, розроблені спільно з Marelli, історичним технологічним партнером Alfa Romeo, оснащені спеціальним клапаном з електроприводом усередині амортизатора, що забезпечує незалежні криві демпфування. Доступні два режими: Comfortі Sport. Перший є переважним калібруванням D.N.A. в режимах Advanced Efficiency та Normal для забезпечення максимальної плавності ходу на нерівних дорогах. Тоді як режим Sport переважним калібруванням D.N.A. в режимах Dynamic та ESC Off, який зменшує рухи кузова та збільшує вертикальну жорсткість, спрямований на покращення динаміки автомобіля на поворотах. Нарешті, натиснувши спеціальну кнопку на селекторі D.N.A. можна активувати або деактивувати калібрування режиму Dynamic.

 

Електронний самоблокуючий диференціал Alfa Romeo
На гібридних (130 л.с. і 160 л.с.) і дизельних версіях потужністю 130 л.с., все з переднім приводом, електронний диференціал, що самоблокується, Alfa Romeo входить у стандартну комплектацію і гарантує ідеальне зчеплення з дорогою для плавного водіння, підкреслюючи маневреність та спортивний характер цього автомобіля з додатковим позитивним впливом на безпеку. Вбудована в селектор D.N.A система використовує ефект гальмівної системи, імітуючи обмежений механічний диференціал. Зокрема, у поєднанні з передньою підвіскою MacPherson вона забезпечує спортивну та ефективну динаміку водіння, контролюючи стійкість автомобіля та перенаправляючи потужність на колеса при прискоренні на поворотах. Система також забезпечує покращений контроль на слизьких поверхнях, а також значно знижує недостатню повертаність, передаючи крутний момент від внутрішнього колеса до зовнішнього, щоб забезпечити поздовжнє прискорення і, отже, краще зчеплення з дорогою.

 

Повний привід Alfa Romeo Q4 hybrid
Версія Tonale Plug-in Hybrid Q4 оснащена повним гібридним приводом Alfa Romeo Q4, що забезпечує ідеальне зчеплення з дорогою для безпечного руху по снігу і льоду. Комбінація двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна, на якій заснована тяга Q4, забезпечує більш високий крутний момент, ніж у автомобіля зі звичайним двигуном внутрішнього згоряння. Він також пропонує можливість високоточного регулювання як при запуску, так і в режимі повного приводу на складнішій місцевості, коли потрібне нижче передавальне число. Тому, коли дорожнє покриття стає мокрим, слизьким або зледенілим і потрібно більше зчеплення з дорогою, версія Tonale з гібридом Q4, що підключається, стає справжнім повнопривідним автомобілем з усіма супутніми перевагами безпеки. Зокрема, система автоматично активує двигун внутрішнього згоряння на передній осі, який починає рухати передні колеса. У той же час запускається задній електродвигун, що забезпечує пікову потужність до 275 л. для швидкого, веселого та безпечного водіння.

 

Незалежна підвіска MacPherson з технологією Frequency Selective Damping (FSD)
Схема підвіски, адаптована до DNA Alfa Romeo, передбачає архітектуру типу МакФерсон. Зокрема, геометрія передньої осі оптимізована для швидкої та точної зміни напрямку, підкреслюючи типове для Alfa Romeo відчуття кермового керування. Це зменшує спотворення рульового управління, обмежуючи застосування програмної фільтрації та оптимізуючи рульове управління передніми колесами. У задній частині ексклюзивна геометрія з трьома важелями забезпечує швидку реакцію при ввімкненні та високий рівень поперечного прискорення на поворотах. І останнє, але не менш важливе: у підвісці Tonale використовується технологія FSD (частотно-селективного демпфування), розроблена у співпраці з Koni, історичним технологічним партнером Alfa Romeo, для підвищення продуктивності за рахунок забезпечення ідеального зчеплення з дорогою та одночасного підвищення комфорту за будь-яких умов водіння.

* Попередні значення у процесі омологації

news20220211_image001
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті