Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo святкує 100-річчя автодрому Монца міжнародним заходом Tribe Days


Цьогорічний Гран-прі Італії дає Alfa Romeo шанс відзначити нерозривний зв’язок, який пов’язує її з історичною трасою Монца — місцем, де вона вписала незгладимі моменти на сторінки історії автоспорту. Дійсно, цього року виповнюється 100 років всесвітньо відомому автодрому Монца, де 3 вересня 1950 року Alfa Romeo виграла свій перший титул у Формулі-1 з Alfetta 158 під керуванням Ніно Фаріни.

Alfa Romeo відзначає цю важливу річницю міжнародним заходом «Tribe Days», який збере шанувальників бренду з усієї Європи. Цікаво, що кількість учасників заходу була обрана аж ніяк не випадково.

Щоб згадати 112-річну історію італійського спортивного водіння цього бренду з 1910 року, у заході візьмуть участь 112 членів колекції офіційних клубів бренду, і кожен з них буде представлений культовим автомобілем. Ідея залучити вболівальників Альфи виникла 24 червня на зустрічі клубу Alfa Romeo, яка зібрала представників клубів з усього світу в музеї Арезе. Як завжди, відповідь Клубів була сповнена ентузіазму.

У той же час, 100 автомобілів Giulia GTA та їхніх власників візьмуть участь у заході, присвяченому святкуванню 100-річчя траси у Монці, яка стала свідком найнезабутніших історій успіху Alfa Romeo в автоспорті. По суті, Giulia GTA – одна з найуспішніших моделей в історії марки та її найвище досягнення з погляду спортивності.

Саме в Монці було відзначено багато її спортивних успіхів: після того, як вона була представлена ​​на автосалоні в Амстердамі, дебют у гонці відбувся на «1000 км Монци» в 1965 році з двома автомобілями, зареєстрованими в категорії прототипів, які чекали сертифікації в класі «Туризм». Якщо цей перший досвід можна вважати випробуванням, то справжній дебют відбувся на гонці «4 Ore of Monza» – одній з найважливіших подій у світі для автомобілів Turismo – у гонці домінувала Giulia Sprint GTA з пілотами Де Адаміч і Дзекколі, за якою слідували ще шість близнюків моделі Giulia GTA. На «4 Ore of Monza» було відзначено чотири перемоги поспіль. Після цього було ще багато перемог, від Coppa Piemonte до Inter-Europa та успіхів, досягнутих версіями Giulia Sprint GTA-SA та GTA 1300 Junior.

Захід «Tribe Days» відбудеться у двох найбільш знакових місцях бренду: в будинку Alfa Romeo в музеї Арезе, де учасники зануряться в легендарну історію бренду та побачать цінні коштовності музейної колекції, а також на полігоні Балокко, де вони братимуть участь у тест-драйвах, парадах і тренуваннях на треку, щоб підкреслити динамічні здібності своїх Alfa Romeo.

Два знакових паради Alfa Romeo

Найбільш знаковими моментами «Tribe Days» від Alfa Romeo стануть два паради. Перший відбудеться в суботу вдень на автодромі Монца. 112 історичних автомобілів будуть показані на тій самій трасі, де змагатимуться одномісні автомобілі Формули-1 протягом тих самих вихідних.

Другий парад відбудеться наступного ранку, коли 112 історичних автомобілів і 100 Giulia GTA відправляться від музею Арезе та перетнуть місто Мілан, проїжджаючи повз деякі знакові місця. Після виходу з музею Арезе парад пройде по Мілану вздовж Арко делла Паче, площі Кастелло Сфорцеско – символу, яким гордо красується логотип Alfa Romeo – потім торкнеться площі Дуомо, площі Делла Скала, вулиці Монтенаполеоне, площі Кавур, Пьяцца делла Республіка і Центрального вокзалу. Парад, безумовно, зупиниться біля місць, де на початку століття стояв Портелло, перше виробниче підприємство Alfa Romeo, а сьогодні — перший флагманський магазин, що характеризується новим брендом Alfa Romeo. Нарешті парад дійде до автодрому Монца, де всі учасники спостерігатимуть за Гран-прі та підтримуватимуть команду Alfa Romeo F1 Team ORLEN у спеціальній зоні для відпочинку на трибунах Ascari та Biassono.

Спеціальна ліврея для C42, розроблена Центром стилю Alfa Romeo

Як завжди, з нагоди Гран-прі Італії C42 вийде на трасу в лівреї, створеній спеціально для заходу Центром стилю Alfa Romeo. Дизайнери Alfa Romeo переосмислили історичні елементи діагонального напису та історичного логотипу 1950-х років, які вже були присутні в офіційній лівреї.

Обидва мають кращу видимість завдяки центральному положенню на кришці двигуна та збільшенню їх розміру за допомогою безпрецедентного рішення, яке відрізняється від правого до лівого боку. Таким чином, залежно від точки спостереження пропонується різне сприйняття. З цієї нагоди історичний круглий логотип також знаходить місце на передній частині автомобіля.

Таким чином два логотипи віддають належне місту та регіону, де народився бренд. Нерозривний зв’язок написаний у його назві: Anonima Lombarda Fabbrica Automobili (ALFA).

news_20220914_1
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті