Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo Giulia GTAm перемагає завдяки вибору читачів журналу AUTO BILD SPORTSCARS


Безпомилковий італійський дизайн у поєднанні з потужністю двигуна 540 к.с. переконав читачів AUTO BILD SPORTSCARS. Вони обрали Giulia GTAm, найпотужніший автомобіль, коли-небудь випущений Alfa Romeo, переможцем конкурсу «AUTO BILD SPORTSCAR 2021». Загалом на голосування читачів було поставлено 109 актуальних моделей спорткарів. Giulia GTAm очолила імпортний рейтинг у категорії «Седани та універсали».

Минулого року читачі AUTO BILD SPORTSCARS переможцем обрали Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio. Цього року настала черга Giulia GTAm бути обраною на нагороду. Це велике досягнення та джерело великої гордості для італійського бренду. Обидві нагороди втілюють високу пошану німецьких шанувальників спортивних автомобілів Alfa Romeo.

Відома абревіатура Giulia GTA, випущена лише в 500 пронумерованих одиницях, означає «Gran Turismo Alleggerita» («полегшений автомобіль класу «Гран-Туризмо»), віддаючи належне одному з найлегендарніших автомобілів у славетній історії бренду: Giulia Sprint GTA 1965 року. Завдяки широкому використанню надлегких матеріалів вага Giulia GTA зменшена на 100 кг у порівнянні з Giulia Quadrifoglio, і вона оснащена модернізованою версією 540-сильного двигуна Alfa Romeo 2.9 V6 Bi-Turbo з найкращою в класі питомою потужністю 187 к.с./л. Він також забезпечує надзвичайну продуктивність з точки зору як часу проходження кола на трасі, так і прискорення. Аеродинаміка була спеціально розроблена на основі технічного досвіду, отриманого прямо з Формули-1, завдяки синергії з компанією Sauber Engineering.

news_20211210
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті