Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo Giulia змінює правила гри


Alfa Romeo Giulia була названа «Game Changer» на церемонії нагородження Autocar 2017, оскільки вона дала сигнал про «повну трансформацію для однієї з найулюбленіших назв в автомобілізмі».

Марк Тісшо, редактор журналу Autocar, прокоментував: «Це не тільки найбільш конкурентоспроможний седан Alfa Romeo з моменту запуску останньої Giulia понад півстоліття тому, але, що особливо важливо для тих, у кого в жилах тече кров альфіста, він також і найулюбленіший. З її неймовірною продуктивністю і захоплюючою керованістю, Giulia – це все, що ви хотіли б в Alfa Romeo».

Розроблена кращими інженерами, дизайнерами та стилістами групи FCA, нова Giulia втілює в собі основні елементи, які зробили Alfa Romeo однією з найулюбленіших автомобільних марок в світі: відмітний італійський дизайн, інноваційні силові агрегати, відмінний розподіл ваги, унікальні технічні рішення і краще співвідношення ваги і потужності.

Autocar повідомляє, що його «Game Changers» – це автомобілі, які «привносять нові, більш високі стандарти в свої класи, або кидають виклик умовностям в інтересах покупців». Autocar говорить: «Giulia – захоплюючий, своєрідний і яскравий учасник в класі, який звичайно визначають як недооцінений бренд вищості».

170524_Alfa-Romeo_Giulia-Game-Changer_slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті