Alfa Romeo Logo

Models

Чудова гонка для команди Alfa Romeo Sauber F1 з Чарльзом Леклерком, який закінчив в P6, і Маркусом Еріксоном в P11


2018 Formula 1 Азербайджан Гран-прі – Гонка – Неділя

Погода: хмарна / вітряна і суха, повітря 16-17 °C, траса 23-28 °C

Це був фантастичний Гран-прі для команди Alfa Romeo Sauber F1 на трасі в Баку. У насиченій подіями і неспокійній гонці зі складними треками і погодними умовами сьогоднішня мета полягала в тому, щоб закінчити гонку з найкращими результатами, і Чарльз Леклерк і Маркус Ерікссон відмінно попрацювали. Новачок з Монако завершив четверту гонку свого дебютного сезону на шостому місці, набравши для команди вісім очок. Починаючи в P13 зі стратегією одного піт-стопу, він продемонстрував сильне і послідовне виконання і поступово пробився до передньої групі. Маркус Ерікссон успішно пройшов в P11 і зміг врятувати складну гонку, яка була на межі провалу через інцидент на початку гонки, в результаті якого йому довелося заїхати на піт-стоп і міняти стратегію. Команда Alfa Romeo Sauber F1 тепер має в цілому десять очок в цьому сезоні в чемпіонаті конструкторів, розташувавшись на дев’ятому місці. Чарльз Леклерк зайняв тринадцяте місце, а Маркус Ерікссон на шістнадцятому в чемпіонаті водіїв.

Маркус Ерікссон (машина номер 9):
C37 (шасі 03/Ferrari)
Результат: 11-й. Старт на шинах Supersoft, після 1 кола перехід на м’які шини, після 18 кіл перехід на шини Ultrasoft, і після 36 кіл перехід на шини Ultrasoft
«Це була важка для мене гонка. Я потрапив в інцидент на початку гонки і машина отримала деякі пошкодження. Я з усіх сил намагався втриматися після цього, і я зробив все, щоб наздогнати моїх прямих конкурентів. Зрештою, вийшло фінішувати в P11. Як команда, ми вдруге набрали бали в цьому сезоні, що дуже мотивує, і наш потенціал стає все більш явним з кожними вихідними. Нам потрібно не зупинятися. Я з нетерпінням чекаю наступного гоночного уїк-енду в Барселоні».

Шарль Леклерк (машина номер 16):
C37 (шасі 02/Ferrari)
Результат: 6-й. Старт на шинах Supersoft, після 24 кіл перехід на м’які шини, після 40 кіл перехід на шини Ultrasoft
«Сьогодні була приголомшлива гонка – я дуже задоволений своїм результатом. Вона була сповнена подій, з безліччю інцидентів на трасі, що викликало особливу захопленість і задоволення від водіння. Я відчував себе комфортно в машині і робив все можливе, щоб поступово просуватися до передньої групи. Це неймовірне відчуття – вперше набрати бали в Формулі 1. Як команда, ми бачимо наш потенціал і знаємо наші сильні сторони. Я дуже задоволений і з нетерпінням чекаю продовження руху по цьому вдалому шляху».

Фредерік Вассер, керівник команди:
«Ми дуже задоволені роботою, яку ми виконали за весь цей уїк-енд, починаючи з п’ятниці, а також хорошою кваліфікаційної сесією. Сьогодні Шарль заробив свої перші бали у Формулі 1, фінішувавши в P6, у нього був високий темп і послідовна робота. Це був величезний крок для нього, і він може пишатися тим, чого досяг. Маркус влаштував хороший бій. Він потрапив в інцидент на початку гонки, який відкинув його назад і погіршив його позицію, проте, йому вдалося відновитися і наздогнати середину. Він, нарешті, фінішував в P11 і був близький до того, щоб заробити бали. Це відмінне досягнення для команди не тільки щодо набраних балів, але і щодо темпу, показаного особливо в першому заїзді. Тепер нам потрібно не розслаблятися і продовжити цю гарну роботу».

180429_AR-Sauber_03_slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті