Alfa Romeo Mito

 FCA Importers – Alfaromeo

Alfa Romeo Mito

ALFA D.N.A.

Народжений гонками ексклюзивний селектор режимів роботи Alfa Romeo, який завдяки двигуну, гальмівній системі, рульовому механізму, коробці передач, підвісці і акселератора прекрасно адаптує автомобіль до стилю водіння водія і дорожніх умов.

Водити машину просто – тільки посуньте селектор поруч із важелем перемикання передач.

• У спортивному режимі Dynamic електронні системи контролю тяги включаються більш плавно, двигун і гальма більш чуйні, а рульовий механізм більш прямий і спортивний.
• Коли селектор переміщається в положення Natural настройки машини стають більш нейтральними, а витрата палива оптимізується.
• Коли зчеплення з дорожньою поверхнею неідеально, можна вибрати режим All Weather. Він був розроблений, щоб всі електронні пристрої включалися на більш ранній стадії.

ТРАНСМІСІЯ ALFA TWIN CLUTCH

Трансмісія Alfa Twin Clutch Transmission – це інноваційна автоматична трансмісія з сухим подвійним зчепленням, яка складається з двох паралельних коробок передач, які дозволяють перемикати передачу, коли попередня ще включена. Трансмісія Alfa TCT гарантує комфорт при водінні і спортивні відчуття, як традиційні автоматичні трансмісії в поєднанні зі збільшеним ККД і більш низькою витратою палива.

Задоволення від водіння

Більш швидке перемикання як в автоматичному, так і послідовному режимах завдяки підрульовим перемикачам.

Комфорт

Тяга завжди поступальна і безпереривана, без звичайної втрати крутного моменту як в традиційних або механічних коробках передач.

ККД

Споживання палива і викиди нижче в порівнянні з такою самою системою живлення з механічною коробкою передач.

ІНФОТЕЙНМЕНТ

Blue&Me

Blue&Me™ сумісна з більшістю мобільних телефонів з Bluetooth, наявних на ринку, і може оновлюватися, щоб відповідати новим стандартам і підходити до телефонів. Щоб дізнатися більш детально про систему Blue & Me, її фукнции і сумісність, відвідайте сайт www.blueandme.net. У ньому є інформація для підтримки користувача, оновлення програмного забезпечення і великий розділ, присвячений найбільш актуальним питанням.

Uconnect5’’ Radio Nav

Ви хочете підключитися до вашої музики і мати все під контролем. Ось чому MiTo пропонує вам Uconnect, вбудовану систему, яка поєднує високоякісну аудіо систему з безліччю послуг та функцій. І ви зможете користатися нею простим натисканням пальця  або головими командами, завдяки 5-дюймовому сенсорному екрану і системі роспізнавання голосу. На додаток до функцій Uconnect 5” Radio з Uconnect 5” Radio Nav ви зможете користатися самою передовою навігаційнобю технологією:

• Навігатор, розроблений разом з TomTom®, робить навігацію більш простою і зручною завдяки сенсорному екрану і системі рапознаванія голосу.

• Він надає інформацію каналу дорожнього руху (TMC), оновлюючи її в реальному часі і повідомляючи про пробки і затори.

•  А система “Advanced Lane Guidance” допоможе вам без праці долати навіть найскладніші дорожні розв’язки.

• Вона попереджає також про стаціонарних камерах стеження і камерах стеження за середньою швидкістю.

• Завдяки системі IQ Routes®, він розраховує оптимальний маршрут на основі реальних даних вимірювань середніх швидкостей.

Аудіо система Bose Sound

Система  Bose Sound здатна гарантувати виняткову якість прослуховування для всіх пасажирів при будь-яких умовах руху.

Система Hi-Fi має вихідну потужність понад 500 Вт і пропонує акустичну систему, що складається з головних динаміків на додаток до сабвуферу з 8-канальним цифровим підсилювачем для басових нот, які завжди приємні, та центрального динаміка на передній панелі, який видає чарівний звук.

Слухаєте ви гітарний ріффінг або повний оркестр система Bose® пропонує ті ж емоції, як якщо б ви перебували на живому концерті. Реалістичне відтворення, кристально-чисті високі ноти, повні і багаті баси обволікають пасажирів. Щоб сенсорні відчуття були ще більш унікальні, вбудований сигнальний процесор автоматично регулює низькі звуки, щоб зробити звучання чудовим на будь-якій гучності, активний еквалайзер гарантує автоматичний баланс на будь-яких частотах, усуваючи неприємні спотворення від підвищення гучності або при високодинамічних треках.

МЕХАНІКА

Спритність, точність водіння, комфорт
Автомобіль оснащений передньою підвіскою Макферсон і задньої торсіонної балкою з напівзалежну колесами – це два перевірені на практиці рішення, завдяки яким компактний Міто гарантує безмежне задоволення і максимальну безпеку.

Адаптивна підвіска Alfa
У стандартній комплектації високопродуктивні турбобензиновим двигуни MultiAir 135 к.с. і 170 к.с. і дизельний JTDM потужністю 120 к.с. Крім того автомобіль оснащений чуйними амортизаторами і клапаном скидання надлишкового тиску, що дозволяє зберігати комфорт навіть на неідельном дорожньому покритті і підтримувати чудовий динамічний контроль.

Активна підвіска Alfa
Доступна на версії MiTo Quadrifoglio Verde. Це електронна система управління амортизаторами, які активно і безперервно змінють реакцію шасі в залежності від дорожніх умов і потреб водія. Вона взаємодіє з Alfa D.N.A. та іншими бортовими електронними пристроями.

БЕЗПЕКА

MiTo – це суща розвага і безпека. На всіх версіях двигунів він пропонує в базовій комплектації:

 • 7 подушок безпеки
 • технологію SBR нагадування про ремінь безпеки: 5 сигнальних ламп на маленькому екрані, які повідомляють про те, чи пристебнуті пасажири
 • Анти-хлистові пристрої на сидіннях
 • Подвійні переднатягувачі на передніх сидіннях
 • Складене кермо
 • рульова колонка з контролем поглинання енергії
 • Світлодіодні задні ліхтарі для поліпшення видимості транспортного засобу

Гальмівна система

Гальмівна система на Alfa Romeo MiTo гідравлічна з підсилювачем, вона включає два незалежних контури, випробувана на ефективне швидке і чуйне гальмування, і дозволяє короткий гальмівний шлях.

Система ABS з EBD

На додаток до чудової гальмівної системі Alfa Romeo MiTo оснащений антиблокувальною гальмівною системою ABS, однією з найбільш передових на даний момент. Система ABS включає в себе EBD (Електронна система розподілу гальмівних сил), яка розподіляє гальмівне дію на чотири колеса, з тим щоб зупинити блокування коліс і забезпечити повне керування транспортним засобом в будь-яких умовах.

Electronic Q2

Alfa Romeo MiTo оснащенийis новою системою Electronic Q2, яка відтворює ефект самоблоківного диференціала, гарантуючи ідеальну поведінку на поворотах, роблячи таким чином автомобіль більш безпечним і  більш приємним під час спортивного водіння або в умовах поганого зчеплення з дорогою.

VDC (система курсової стійкості)

Це інтерпретація Alfa Romeo програми електронної стабілізації ESP, це система, яка це система, яка втручається в крайніх умовах, коли стійкість транспортного засобу в небезпеці, і допомагає водієві в керуванні автомобілем.

Спортивний пристрій у дусі всіх істинних автомобілів Alfa Romeo, які демонструють відмінні ходові якості, система VDC дає водієві повну свободу контролю над автомобілем в нормальних умовах і спрацьовує тільки, коли ситуація починає наближатися до критичної.

Система ASR (антипробуксовочна система)

Система ASR (антипробуксовочна система): невід’ємна частина системи VDC, яка оптимізує зчеплення на будь-якій швидкості за допомогою контролю над гальмами і двигуном.

HBA та Hill-holder

Лінійку Alfa Romeo MiTo продовжує система HBA – гідравлічна система допомоги при гальмуванні, яка автоматично збільшує тиск в контурі гальмівної системи при гальмуванні в екстрених ситуаціях. А також система Hill-holder, яка при старті на підйомі утримує автомобіль, після того як гальма були відпущені, полегшуючи таким чином рушання і допомагаючи уникнути скочування автомобіля.

MSR

MSR – це система запобігання блокування двигуна у разі розльоту двигуна, вона адаптує гальмівну дію двигуна до дорожньої ситуації.

CBC (контроль гальмувань в поворотах)

Система CBC (контроль гальмувань в поворотах) активується, коли коли автомобіль огинає поворот і при цьому гальмує. У цьому випадку гальмівний тиск діє окремо на кожне колесо, щоб зберегти стійкість автомобіля, зводячи до мінімуму недостатню або надмірну обертальність.

DST (момент повороту керованих коліс)

Ця функція об’єднує роботу електроколонки з роботою системи VDC. Ця система рульового управління з електропідсилювачем покращує як безпеку водіння, так і керованість.

У будь-яких умовах водіння, електронне управління підкаже водієві правильний маневр, що забезпечує зчеплення з дорогою і відчуття більшої безпеки.

ALFA І НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

MiTo і навколишнє середовище

Висока продуктивність, низькі витрати на технічне обслуговування і низькі викиди. Все завдяки першокласним двигунам і електронним пристроям останнього покоління. У всіх джерел напруги найкращі двигуни:

 • Революційний бензиновий двигун MultiAir, досягаючи високих значень потужності, забезпечує зниження на 10% викидів і споживання палива в порівнянні зі звичайними двигунами, а новий 105-сильний TwinAir Turbo з 105 к.с. Euro 6 надзвичайно універсальний і дозволяє вибрати між блискучими робочими характеристиками і скороченням викидів, залежно від стилю водіння;
 • дизельний двигун 1.3 JTDM 85 bhp, кращий з точки зору потужності / витрати палива: двигун, який може досягати максимальний крутний момент 200 Нм при 1500 об/хв, а інтервал техобслуговування складає 35 000 км; він виділяється як один з “самих зелених” двигунів серед дизельних конкурентів, з менш ніж 90 г викидів CO2 на км;
 • єдиний турбодвигун в категорії на ЗНГ з потужністю 120 к.с., перевірений, надійний, двохпаливний двигун кардинально дозволяє скоротити викиди окису азоту й вуглецю і дає 1200 км повної автономії (на бензині та ЗНГ).

 

Крім того, всі двигуни в лінійці сумісні з електронними системами, які дозволяють знизити рівень витрати палива і викидів:

 • Система Start & Stop: система управління зупинкою і автоматичним перезапуском автомобіля в умовах міського руху;
 • Індикатор перемикання передач: пристрій, який підказує, коли міняти передачу, оптимізуючи ККД двигуна і скорочуючи витрату палива;
 • D.N.A.: система, яка дозволяє вибрати найбільш ефективний режим роботи для вашого стилю водіння та дорожніх умов.