ALFA D.N.A.

Походячи від гоночного досвіду, Alfa D.N.A. є ексклюзивним селектором вибору режиму водіння на  Alfa Romeo, який діючи на двигун, гальма, рульовий механізм, коробку передач, підвіску і акселератор, відмінно налаштовує поведінку машини до стилю водіння водія і дорожніх умов.

Його використання просте і інтуїтивне: достатньо перевести селектор поблизу важіля передач. 

- В режимі Dynamic електронна система контролю тяги вмикається більш обережно, двигун і гальма більш швидкі і реактивні, тоді як рульовий механізм більш прямий і спортивний. 
- В режимі Natural налаштування більш нейтральне, а споживання палива оптимизоване. 
- При поганому зчепленні з дорожньою поверхнею можна вибрати режим All Weather. Все розроблено так, щоб електронні пристрої безпеки вмикалися на ранній стадії.
Pre-fill 

В режимі Dynamic Giulietta також вводить в дію функцію Pre-Fill – нова функція, яка використовує систему VDC, щоб забезпечити водія найшвидкішим відкликом гальмів. 

Коли блок управління визначає небезпечну ситуацію, яка потребує негайного гальмування, гальмівна система накачується за декілька моментів до того, як водій натисне на педаль гальма, щоб гарантувати найшвидший відклик системи, скорочуючи таким чином гальмівний шлях.

ALFA TCT

Alfa TCT (Трансмісія з подвіяним зчепленням Alfa) – це 60-ступінчата коробка передач з двома зчепленнями від Alfa Romeo. Доступна на двигунах турбобензиновому 1.4 MultiAir Turbo petrol 170 к.с. і бензиновому 2.0 JTDM 175 к.с., її найсучасніша технологія забезпечує постійний крутний момент і тягу без втрати потужності при перемиканні.

ІНФОТЕЙНМЕНТ

Blue&Me

Система Blue&Me™ сумісна з більшістю мобільних телефонів, що є на ринку з Bluetooth і може відновлюватися, щоб відповідати новим стандартам і телефонам. Щоб дізнатися детальніше про Blue&Me, її функції і сумісність, зайдіть на сайт Blue&Me – www.blueandme.net. Він містить інформацію для підтримки користувачів, оновлене програмне забезпечення і розділ з найчастішими питаннями.

Uconnect ™ 5″ Radio

Ви хочете підключитися до вашої музики і мати все під контролем. Ось чому на новому Alfa MiTo MY‘14 пропонується Uconnect™ в базовій комплектації, це вбудована система, яка поєднує першокласну аудіо систему з безліччю мультимедійних послуг і функцій. І ви можете керувати нею дотиком пальця або просто голосовими командами, завдяки 5-дюймовому сенсорному екрану і системі розпізнавання голосу.

– Ви можете користуватися сенсорним екраном, щоб мати прямий доступ до аудіо режимів: радіо AM/FM, CD-плеєр, медіа-плеєр можна підключити через USB-порт або роз’єм  AUX-in.
-  Команди можна активувати голосом.
- Інтерфейс Bluetooth® дозволяє вам читати будь-які текстові повідомлення (через систему «текст в мову») і використовувати кнопки управління на кермі, щоб відповідати на телефонні дзвінки *.
- З систмою потокового аудіо ви можете програвати музичні файли або веб-радіостанції з вашого смартфона без кабелів *.

Uconnect5’’ Radio Nav

Ви хочете підключитися до вашої музики і мати все під контролем. Ось чому на новому MiTo пропонується Uconnect, вбудована система, яка поєднує першокласну аудіо систему з безліччю мультимедійних послуг і функцій. І ви можете керувати нею дотиком пальця або просто голосовими командами, завдяки 5-дюймовому сенсорному екрану і системі розпізнавання голосу. Крім фукнцій Uconnect 5” Radio, за допомогою Uconnect 5” Radio Nav ви зможет мати доступ до найсучаснішої навігаційної технології:

– Вбудована навігація в поєднанні з TomTom®, щоб зробити її ще простішою і інтуїтивною, за допомогою сенсорного екрану і системи розпізнавання голосу.
- В ній є канал з інформацією про дорожній рух(TMC) з оновленням в реальному часі щодо заторів і пробок.
- Система “Advanced Lane Guidance” допоможе вам одолати навіть найтрудніші шляхові розв’язки.
- Вона повідомляє про камери стеження, положення камер стеження за середньою швидкістю і стаціонарні камери.
- Завдяки системі IQ Routes®, вона может прорахувати найкращій маршрут на основі реального виміру середніх швидкостей.

Bose Sound System


Система Bose Sound здатна гарантувати відмінну якість прослуховування всім пасажирам при будь-яких умовах руху.

Система Hi-Fi має потужний вихід більш, ніж 500 ватт, і пропонує акустичну систему, яка складається з динаміків, сабвуфера з 8-канальним цифровим посилювачем для низьких нот, які завжди низькі і приємні, і центрального динаміка на передній панелі для обволікаючого звуку.

Чи ви слухаєте гітарний риффінг або повний оркестр, система Bose® Sound пропонує такі ж емоції, якби ви були на живому концерті. Реальне відтворення, кристально чисті високі ноти, наповнені багаті низькі ноти обволікають слухачів, даючи відчуття знаходження в великій аудиторії, тому що аудіо система розроблена спеціально для пасажирського салону. Для того, щоб сенсорні відчуття були ще більш унікальними, інтегрований сигнальний процесор автоматично регулює баси, щоб вони ідеально звучали при будь-якій гучності, в той час як активний еквалайзер гарантує оптимальне автоматичне електронне балансування виходу на всіх частотах, відмінний баланс і чіткість тонів всього звукового діапазону, усуваючи неприємні деформації навіть у місцях, де гучність вище або у високих динамічних треках.

МЕХАНІКА

ТЕХНОЛОГІЯ І БЕЗПЕКА В БАЗОВІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ

Базова комплектація Alfa Romeo Giulietta включає в себе найсучасніші електронні системи контролю за динамікою автомобіля і безпекою. А передова передняя підвіска Макферсон і задняя багатоважільна підвіска MULTILINK розроблені так, щоб зробити відмінно збалансовану їзду навіть в найважких дорожніх умовах.

Більш того, Giulietta гарантує найкращі умови водіння у любий час, завдяки селктору режимів водіння Alfa D.N.A., який дозволяє вибрати режими:  Dynamic, Natural і All Weather.

Всі ці системи гарантують неповторну безпеку водіння Alfa Romeo, відмінну тягу і ходові якості. Система підвісок Giulietta має подвійний характер: спортивний і розважальний, але при цьому лагідний і комфортний.

Активна подвійна шестерня

Це є система рульового механізму нового покоління, розроблена спеціально для Giulietta, щоб гарантувати задоволення від водіння, чим завжди славилася  Alfa Romeo.

Переваги видно негайно:

– пряме, чутливе кермо в будь-яких дорожніх умовах – повна інтеграція з системами контролю динаміки автомобіля і з селектором Alfa D.N.A. – великий комфорт водіння завдяки підсилювачу рульового механізму – дуже зручному при їзді по місту і під час стоянкових маневрів завдяки колу розвороту лише 10,9 м, а витрата палива на 3% нижче порівняно зі звичайною системою.

Архітектура

Альфа Джульєтта – це абсолютно нова архітектура, призначена для найбільш вимогливих клієнтів з погляду зчеплення з дорожньою поверхнею, маневреністю і безпекою. Вона забезпечує виняткові динамічні характеристики і високий рівень комфорту, завдяки вишуканим технічним рішенням, завдяки підвісці, системі керма нового покоління, легкій, але жорсткій структурі, створеній з таких матеріалів, як алюміній і високоміцні сталі, і найсучаснішим технологіям виробництва.
В епоху з багатьма знаками питання Giulietta була створена в якості нового орієнтира – для цього автомобіля була розролена нова архітектура.
Дизайн спирається на багаторічний досвід Альфа Ромео в виробництві автомобілів, а результат є останнім словом техники. Вся архітектура була перероблена в порівнянні з попереднім поколінням, завдяки використанню самих інноваційних матеріалів: алюміній, магній і високоміцні сталі, які поєднують дуже високу міцність і жорсткість, зменшуючи вагу. Легкість цієї архітектури виражається в видатних ходових якостях із значним зниженням гальмівного шляху.
Нове днище кузова є справжньою окремою системою, яка взаємодіє в синергії з кожним механічним та електронним компонентом на машині, щоб гарантувати спритність, комфорт і безпеку.

БЕЗПЕКА

5-зіркова безпека
Alfa Romeo Giulietta була розроблена, щоб забезпечити повний захист водія і пасажирів. Це підтверджується більш ніж 15000 годинами віртуального аналізу, 100 краш-тестами, 150 тестами на HyGe slide і понад 100 випробуваннями на компонентах і підсистемах.

5-зіркова оцінка від Euro NCAP
Alfa Romeo Giulietta була удостоєна престижної п’ятизіркової оцінки від Euro NCAP. Це велике визнання підтверджує увагу Alfa Romeo до всіх аспектів, пов’язаних із захистом і безпекою. Оцінка ще більш важлива, враховуючи, що з 2009 року Euro NCAP прийняв нову схему, що складається з чотирьох областей оцінки, які одночасно оцінюються, а саме: дорослий пасажир, дитя в машині, захист пішоходів та запобігання травм і пом’якшення наслідків через світлове нагадування про ремінь безпеки, система ESP і обмежувач швидкості.

Активна безпека
Архітектура Giulietta є повністю новою і розробленою, щоб інтегрувати і посилювати різні системи безпеки до максимуму. Кожний аспект було оптимізовано, щоб гарантувати максимальний контроль у всіх умовах, від шасі і підвісок до гальмі і рульового механізму. Система контролю за динамікою машині  (VDC) є в базовій комплектації на всіх версіях і взаємодіє з селектором Alfa D.N.A.  (вибір режимів водіння – Dynamic, Natural, All Weather), що змінює поведінку автомобіля, налаштовуючи параметри роботи двигуна, коробки передач, рульового механізму та диференціала Electronic Q2.
 Giulietta також має системи Pre-fill і DST (момент повороту керованих коліс автомобіля).
 Перший, активний в режимі Dynamic, пропонує водію максимальну готівність гальмівної системи; а останній підказує водієві зробити правильний маневр у надзвичайних ситуаціях, відправивши імпульс на рульове колесо.

Пасивна безпека
Система безпеки Giulietta, розроблена для досягнення максимального рейтингу Euro NCAP, підвищує потенціал поглинання удару від зіткнення передньої частини і зменшує інерційні сили і проникнення в пасажирський салон. Ефективність системи безпеки гарантується шістьма подушками безпеки; триточковими ременями безпеки з подвійними преднатягувачами і обмежувачами навантаження; збірно-розбірним блоком педалей; колонкою рульового механізму; другим поколінням анти-хлистової системи і крепільними пристроями Isofix. Все це збільшує протистояння тяжкості удару, проти якого пасажири і водій мають оптимальний захист.

Профілактична безпека
У Alfa Romeo Giulietta передні світлодіодні фари з функцією денних ходових вогнів, які автоматично вмикаються по бокам, коли автомобіль починає рух. Задні ліхтарі, також світлодіодні, пропонують більшу яскравість, ніж звичайні лампочки і більшу безпеку завдяки надзвичайно короткому часу активації.

Система TPMS

Вся лінійка оснащена системою контролю тиску в шинах (TPMS) в базовій комплектації. Ця електронна система контролює тиск повітря всередині кожної шини і оповіщає водія, якщо є які-небудь втрати тиску. Використання цього пристрою пропонує переваги як в плані безпеки, так і з точки зору оптимізації витрати палива і терміну служби шин. Рух зі спущеними шинами не тільки робить час гальмування більше, тим самим знижуючи стійкість транспортного засобу, але також зношує шини швидше, що збільшує опір коченню і, отже, витрату палива.

ALFA І ДОВКІЛЛЯ

Giulietta і довкілля

Giulietta має один пріоритет – вона поважає довкілля.
З цієї причини бензинові і дизельні двигуни відповідають вимогам Euro 5.
Досконалість досягається завдяки революційному двигуну MultiAir, який досягає високих рівнів потужності, гарантуючи зниження на 10%  викидів та споживання палива в порівнянні зі звичайними двигунами.
Всі двигуни в діапазоні оснащені системою Start & Stop, яка зупиняє і автоматично перезапускає двигун, коли автомобіль зупиняється в умовах міського руху. Індикатор перемикання передач підказує, коли перемикати передачу, щоб оптимізуваити ККД двигуна і знизити витрату палива.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті