4 C

 FCA Importers – Alfaromeo

4 C

ГЕНЕЗИС МРІЇ

Ніяких поступок стилю заради стиля, зручності або будь-якому бажанню здивувати. Суть Alfa Romeo 4C проста: тільки продуктивність. Кожне дизайнерське рішення приймалося з урахуванням цього.
Серце звіра, встановлений у центрі двигун, чітко видно через заднє вікно.
Кожен інший елемент в машині починається звідси. Круглі задні блок-фари зливаються в м’язистих задніх крилах, в яких знаходяться повітрозабірники для інтеркулера. Енергійні і динамічні боки звужуються у відмінний передній профіль для фар, всередині якого дві V-образних лінії йдуть вниз до щитоподібної решітки радіатора і символу Alfa Romeo.
Результатом є автомобіль, який передає чистий дух автоспорту. Кожен структурний елемент був задуманий, щоб виконати особливу аеродинамічну функцію і допомогти створити притискну силу, необхідну для забезпечення максимального зчеплення з дорогою при швидкісному проходженні поворотів.

ГОНОЧНИЙ ІНТЕР'ЄР

Сідати за кермо Alfa Romeo 4C означає увійти в світ автоспорту. 4С обходиться без зайвого і забезпечує тільки необхідне для чудових ходових характеристик.

Для початку, унікальний стільниковий корпус виконаний з чистого вуглецевого волокна. Гоночні сидіння всередині гарантують комфортне, але правильне гоночне положення. Сидіння мають посилену композитну структуру і спеціальне легке заповнення. Оббивка виконана або з технічної тканини або з шкіри.
На 4C абсолютно всі висловлює гоночний дух Alfa Romeo. Рульове колесо має в нижній частині фасонну форму. Приладова панель виконана з термоформованої оболонки, як на суперкарах обмеженого випуску. І всі елементи управління орієнтовані на водія, щоб забезпечити йому повний контроль над автомобілем. Графіка приладової панелі має високий візуальний вплив і натхненна графікою спортивних мотоциклів і гоночних автомобілів. Алюмінієві педалі і опори для п’яток – це також деталі істинного спортивного характеру.

ЗРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ

Alfa Romeo вирішила виробляти 4C в Модені і створила спеціальний підрозділ всередині завода Maserati. У центрі уваги вдосконалена технологія і першокласна майстерність, комбінація, яка дозволяє виробляти автомобілі, які є справді унікальними за технічними рішеннями і увагою до деталей.

На складальноій лінії 4C вирішальну роль відіграють люди. Досвідчені техніки, які присвятили себе виробництву цієї нової Alfa Romeo пройшли 500 годин спеціальної підготовки і також стежили за останнім процесом розробки продукту протягом 10 місяців. В результаті всі вони мають завидний рівень поглиблених технічних знань. Техніки зі складання стежать за кожною фазою процесу особисто і в кінці лінії виконують строгій тестовий контроль якості для забезпечення того, щоб всі компоненти функціонували ідеально. Потім готовий автомобіль передається досвідченим водіям-випробувачам для тестування ходових характеристик в широкому діапазоні умов. Тільки після цього новий Alfa Romeo 4C оголошується готовим відправитися в путь.

ІТАЛІЙСЬКА ДОСКОНАЛІСТЬ

Alfa Romeo 4C був розроблений компанією Alfa Romeo і виробляється на заводі Maserati в Модені, але італійську автомобільну досконалість можна знайти в кожному елементі машини.

Найбільші відомі італійські імена в цьому секторі, які зараз є постачальниками для найбільших виробників суперкарів у світі, зіграли свою роль у створенні Alfa Romeo 4C:

  • Adler Group: виробник монококів з карбону
  • Emarc: виробник трубчастих каркасів, коробчатих елементів із запрограмованою деформацією і всіх алюмінієвих опор
  • IMR: виробник кузовів з композитного матеріалу

Ось чому Alfa Romeo 4C є вираженням італійської виробничої досконалості в автомобільному секторі.