4 C

 FCA Importers – Alfaromeo

4 C

accessories block 1 full width image

Alfa Romeo 4C пропонує різні можливості для кастомізації, як естетичної так і, щоб підкреслити його спортивний характер, який дозволяє задовольняти потреби всіх типів клієнтів. Шість кольорів кузова доступні для Alfa Romeo 4C: три пастельних (чорний, білий і червоний Alfa Red), один металевий (Basalto Grey) і два тришарових (білий Madreperla White і червоний Competizione Red).
Колісні диски на замовлення, на додаток до різних розмірів і конструкцій, дозволяють вибір кольору: сталь або поліровану обробку, щоб надати автомобілю ще більш спортивний вигляд. Є навіть вибір кольору гальмівних супортів. Alfa Romeo 4C пропонує чотири: сірий (в базовій комплектації), червоний, жовтий і чорний.
Що стосується інтер’єру, то сидіння Sabelt з оболонкою з вуглецевого волокна, втілення спортивних сидінь на ринку, має 4 різних варіанти оббивки: на додаток до стандартної чорної тканини з червоною строчкою, ви можете вибрати чорну або червону шкіру або навіть флагманську пропозицію шкіри і мікрофібру з червоною строчкою. Більш того, колір салону – чорний, в базовій комплектації – може бути змінений на варіант “двотоновий червоний інтер’єр”, який дає інтер’єру ще  більш спортивний і ексклюзивний вигляд.
Карбоновий корпус фар і копус приладової панелі є дві опції на замовлення, які пропонують додаткове вуглецеве волокно, матеріал, який має провідну роль в автомобілі і який, завдяки відкритому монококу, видно зсередини на інших елементах автомобіля.
Гоночна здвоєна вихлопна труба, гоночне налаштування та гоночні шини AR, з іншого боку, є опціями, які пропонують ще більш спортивний вигляд Alfa Romeo 4C. На додаток до цих конкретних опцій для автомобіля, клієнти Alfa Romeo 4C забезпечені рядом ексклюзивних додаткових аксесуарів, таких як червоний авточохол 4C на замовлення і роликова валіза Alfa Romeo 4C.