Alfa Romeo Logo

Models

БРЕНД

BLOCK-1ЕМОЦІЇ – ЦЕ ІННОВАЦІЯ

Публіка вітала перший автомобіль Alfa Romeo буряними оплесками, вражена його ходовими якостями. Успіх, який повинен був витримати випробування часом для автомобільних ентузіастів по всьому світу, Alfa Romeo зараз, більш ніж коли-небудь є символом нескінченної інновації і чистого задоволення від водіння.

ЕМОЦІЇ – ЦЕ ПРИСТРАСТЬ

У 30-х роках легендарні перемоги P2 зробили Alfa Romeo символом автовиробників. Сьогодні, як і вчора, машини Alfa Romeo задумані для того, щоб домогтися найкращих технічних характеристик і підняти до максимуму відчуття водія: ми не робимо машини, ми створюємо автомобілі.

ЕМОЦІЇ – ЦЕ КРАСОТА

Індивідуальність Alfa Romeo  з’єднує різні епохи і моделі: від знакових 6C 2500 “Freccia d’Oro” до найсучаснішим з них. Вічний вид краси, який не ганяється за тимчасовою модою, завжди в змозі вражати кожне око і торкатися кожного серця. Для кожного Alfa Romeo потужний означає красивий і красивий означає потужний.


ЕМОЦІЇ – ЦЕ ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ

У 1954 році Alfa Romeo Giulietta продемонструвала, що гарний дизайн і комфорт відмінно можуть жити разом і бути відчуті усіма. Те ж саме орієнтоване на клієнта бачення можна впізнати і сьогодні в наших розумних, чутливих і орієнтованих на водія рішеннях.

 

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті