NEWS

Alfa Romeo Giulia змінює правила гри

26 May 2017

170524_Alfa-Romeo_Giulia-Game-Changer_slider

Alfa Romeo Giulia була названа «Game Changer» на церемонії нагородження Autocar 2017, оскільки вона дала сигнал про «повну трансформацію для однієї з найулюбленіших назв в автомобілізмі».

Марк Тісшо, редактор журналу Autocar, прокоментував: «Це не тільки найбільш конкурентоспроможний седан Alfa Romeo з моменту запуску останньої Giulia понад півстоліття тому, але, що особливо важливо для тих, у кого в жилах тече кров альфіста, він також і найулюбленіший. З її неймовірною продуктивністю і захоплюючою керованістю, Giulia – це все, що ви хотіли б в Alfa Romeo».

Розроблена кращими інженерами, дизайнерами та стилістами групи FCA, нова Giulia втілює в собі основні елементи, які зробили Alfa Romeo однією з найулюбленіших автомобільних марок в світі: відмітний італійський дизайн, інноваційні силові агрегати, відмінний розподіл ваги, унікальні технічні рішення і краще співвідношення ваги і потужності.

Autocar повідомляє, що його «Game Changers» – це автомобілі, які «привносять нові, більш високі стандарти в свої класи, або кидають виклик умовностям в інтересах покупців». Autocar говорить: «Giulia – захоплюючий, своєрідний і яскравий учасник в класі, який звичайно визначають як недооцінений бренд вищості».

Останні новини від Alfa Romeo